HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

jakie karty dzwiękowe ze wsparciem win 10. 2019/05/12 14:03 #446628

To nie ma znaczenia. Po prostu dwa różne urządzenia będą miały różne specyfikacje.

Wybrałeś już coś wstępnie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

jakie karty dzwiękowe ze wsparciem win 10. 2019/05/12 14:56 #446629

może to. coś nowego i impedancja wyjściowa 0.5 Ohm
www.schiit-europe.com/index.php/schiit-f...c-headphone-amp.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

jakie karty dzwiękowe ze wsparciem win 10. 2019/05/12 15:14 #446630

320 mw /32 omy to coś koło tego co miał mały project ,nie chciał dobrze grac z akg 701 znaczy grał ale akg z nim grały jak ''dziwadła'' opisywane na forach audio , jedyny sprzęt który podkręciłem na próbę do godziny 12 a że uważam że takie żyłowanie nic nie daja zrezygnowałem , musical ma 1,3w /32
rozglądasz się za poważnymi słuchawkami możesz mieć dwa problemy dopasowanie brzmieniowe i moc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

jakie karty dzwiękowe ze wsparciem win 10. 2019/05/12 22:05 #446631

Nie wnikajmy w coś czego niema w specyfikacji. Akg k702 max input power 200mW
Fulla 2 w przybliżeniu dla 62 Ohm ma 185mW. więc wydaje mi się że będzie wystarczająco głośno.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

jakie karty dzwiękowe ze wsparciem win 10. 2019/05/12 22:53 #446633

701 to prawie to samo co 702 , ja piszę z ''małym'' słuchawkowym wzmacniaczem projecta grały nie tyle że cicho tylko brak było ''dupnięcia'' , jakby to wytłumaczyć ? , kto używa mocnego wzmacniacza do kolumn ten wie o czym pisze muzyka gra sobie niby cicho ale jak wchodzi wokal czy instrument '' blisko mocno '' mocno nagrany to jest zdziwienie ,, SKĄD ,JAK ,DLACZEGO ? , ze słabym nie dopasowanym wzmacniaczem te słuchawki grają jak w interntowych legendach czyli piskliwe wokale bez basu ,
moja rada nie kupuj na pałę , zrób wysiłek posłuchaj tych słuchawek z konkretnymi wzmacniaczami słuchawkowymi lub z jakimiś prawdziwymi wzmacniaczami za kilka tyś zł z tymi do kolumn , czasem dziórka jest zasilana z głównej końcówki mocy , a nie kombinujesz z popierdułkami bo MUSI mieć DAC , daleko mieszkasz ? wprawdzie nie mam teraz chajendowego zestawu ale mógłbyś posłuchać , ja zachodniopomorskie okolice Drawska Pomorskiego

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

jakie karty dzwiękowe ze wsparciem win 10. 2019/05/13 07:20 #446634

mazury.
A do tego pioneera a400 co mam to mogę podłączyć?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator