HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jaki wzmacniacz do słuchawek? 2019/05/03 13:04 #446568

Witam

Zakupiłem wczoraj słuchawki HyperX Cloud II (Takstar Pro 80) do komputera, ponieważ stare Razery się rozpadły. Stare Razery miały impedencje 32 ohms natomiast te mają 60 co rodzi pierwsze problemy. Nie mam karty dźwiękowej dedykowanej, a płyta główna najwidoczniej jest za stara i nie jest w stanie ich nakarmić bo dźwięk tych słuchawek w porównaniu do starych 5 letnich razerow jest tragiczny (co jest co najmniej dziwne). Jaki wzmacniacz powinienem do nich wybrać? Wzmacniacz powinien być podłączony przez USB czy Jack? Dzięki za odpowiedź.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki wzmacniacz do słuchawek? 2019/05/03 16:14 #446571

Od biedy można poszukać Prodigy CUBE BE. Na pewno będzie lepiej od integry.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Jaki wzmacniacz do słuchawek? 2019/05/03 16:22 #446572

I to jest karta dźwiękowa od razu ze wzmacniaczem? Szukając na własną rękę znalazłem między innymi Fiio Olympus E10 oraz hifiman hm-101 niestety tego drugiego nigdzie online nie kupie. Przewinął się też Microamp HA400 Behringer.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jaki wzmacniacz do słuchawek? 2019/05/03 16:25 #446573

Tak, komplet DAC+HeadAMP. Do tego gniazdo na mikrofon, dwa wyjścia cyfrowe i jednio analogowe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Jaki wzmacniacz do słuchawek? 2019/05/03 16:56 #446574

Tzn. jeśli chodzi o mikrofon, to w tych słuchawkach i tak jest tylko jeden jack 3.5mm plus ja mikrofonu tego nie używam (mam wypięty) i mam mikrofon osobno studyjny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator