HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Szumy w głośnikach problem ekektryki? 2018/10/21 15:55 #444949

Witam

Od ponad 5-6 miesięcy mam zestaw do pc focusrite 2I4 i głośniki JBL LSR305 x2 podłączenie xlr (głośniki) jack (6.3) interfejs + mikrofon też xlr, mam taki problem że podczas porządków odpiąłem mikro i jeden głośnik od interfejsu po podpięciu zaczęły się szumy (małe ale w nocy denerwują) w głośnikach czy słucham muzyki czy nie, nieważne jak pokrętłami kręcę to i tak tak samo szumi w słuchawkach nie szumi mikro chyba działa normalnie w samym interfejsie coś się chyba przestawiło bo jak jest pokrętło od głośników to ono samo teraz nie wystarcza do podgłaszania i muszę też kręcić pokrętłem direct monitor (również do regulacji dźwięku słuchawek) wcześniej nie musiałem go używać do regulacji dźwięku.
Dziwne jest to że po odpięciu komputera od listwy głośniki trzeszczą i buczą i ogólnie podczas zabawy w odpinanie kabli głośniki różnie się zachowują, odpięcie ich od interfejsu nic nie zmienia bo dalej tak samo szumią wina leży w gniazdku? listwę zmieniałem i dalej to samo nie ogarniam tego zupełnie :D

Załączę plik z instrukcją interfejsu

This message has an attachment file.
Please log in or register to see it.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator