HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Re:Głośniki PC 2018/10/29 14:13 #445036

To teraz już wszystko rozumiem, dziękuję bardzo za pomoc :) Już nie mogę się doczekać jak wszystko podepnę i sprawdzę, do tej pory miałem miniwieże Philips DCM3020, którą kupowałem nie konsultując się z nikim wtedy dobrych parę lat temu, człowiek młody był i głupi, więc myślę, że przeskok jakościowo może być duży.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Głośniki PC 2018/10/30 06:10 #445037

Sub do monitorów aktywnych?
Aż tak źle grają?
Może coś poprzestawiane jest w opcjach karty dźwiękowej?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Głośniki PC 2018/10/30 10:47 #445039

To jednak są monitory, pewnych ograniczeń nie przeskoczą. Raczej nie ma się co spodziewać, że zagrają mocno poniżej 50-45 Hz, a sub owszem, przynajmniej powinien. Choć z drugiej strony 50-45 Hz to też mało nie jest i w większości utworów i tak nie ma nic znaczącego poniżej tych częstotliwości. Ja w swojej pliko-płytotece (ok. 400 albumów) mam raptem ze 20-30 nagrań gdzie pojawiają się dźwięki poniżej 40 Hz ale to z reguły dosyć ciężka i wyczynowa elektronika. Do typowych popularnych dziś gatunków jak pop, rock, współczesne R&B i inne hip-hopy nie bardzo jest sens.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

Re:Głośniki PC 2018/10/30 11:30 #445040

Rozumiem, w takim razie odpuszczę sobie subwoofer, dziękuję Panowie za wszystkie rady i wyjaśnienia, przynajmniej się też człowiek czegoś nauczy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator