HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

win 10. koszmarny dźwięk bez wasapi. 2018/10/07 18:04 #444747

Mam potrzebę używania equalizera APO do przyciemniania brzmienia.
Problem jaki napotkałem to to że wymaga on by opcja "wyłącz wszystkie efekty dźwiękowe" była wyłączona.
Niestety dźwięk jest wtedy koszmarny i nie wiem czego to wina. po za tą jedną opcją wszystko jest wyłączone.
Różnica w jakości dźwięku jest doskonale słyszalna przy przełączaniu się między opcjami w foobarze "wasapi" a "podstawowy sterownik dźwięku".
Basy jakby się przesterowały i przez to talerze się przygaszają.
używam Integry na płycie asus z170 progaming aura. i akg k702.
Czy karty dźwiękowe pci są wolne od tego typu problemów? Zależy mi by dźwięk był referencyjny bez modyfikacji, jako punkt wyjścia do używania equalizera APO.
Wydaje mi się że to może być jakiś ukryty ulepszacz, a dokładniej dający dźwięk przestrzenny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Maksiu01.

win 10. koszmarny dźwięk bez wasapi. 2018/10/07 19:43 #444749

A może przez ten ''przyciemniacz'' tak się wszystko sypie , niezbyt ogarniam te ''płyty,'' asusy '' i inne dynksy PC , ale może słabiutki wzmacniaczyk daje o sobie znać jak dołożysz basu ?
Zara,zara to nie w Twoim temacie przebąkiwałem coś o dobrym wzmacniaczu do AKG ?? ,
co do pomocy widziałem ostatnio wzmacniacz słuchawkowy musicala m1hpa z wejściem USB za 750 , nie chcę być złośliwy :P taka moja rada

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

win 10. koszmarny dźwięk bez wasapi. 2018/10/07 20:35 #444751

Tak to mi polecałeś.
Problem występuje przy całkowicie wyłączonym APO i equalizerze. Inaczej porównywanie wasapi (apo na włączonym wasapi nie działa) z podstawowym sterownikiem nie miało by sensu. :D
no nic kupuję nowe źródło.
gdzie widziałeś tego m1hpa?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator