HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Słuchawki ATH-M50x - jakie źródło? 2018/03/20 10:07 #442415

Witam,
Dopiero zaczynam moją podróż ze sprzętem audio w związku z faktem iż zawsze muzyka pełniła ważną role w moim życiu i słucham jej regularnie, zakupiłem ww. słuchawki jakość dźwięku w porównaniu do moich starych Panasoniców jest nie do opisania. Natomiast słyszę że z tych słuchawek można wycisnąć znacznie więcej. Wiem że wiele osób poczuje się zniesmaczonych ale obecnie korzystam z mojej zintegrowanej karty dźwiękowej na płycie głównej MSI Z170A GAMING M5 ( pl.msi.com/Motherboard/Z170A-GAMING-M5.html ). W związku z powyższym poszukuję optymalnego rozwiązania aby poprawić jakość odbioru, dlatego bardzo proszę o pomoc. Dużo czytałem ale nie mogę zdecydować co byłoby optymalnym rozwiązaniem, czy nowa karta dźwiękowa + wzmacniacz sł. a może wzmacniacz sł. ze własnym układem dźwiękowym? Czy lepszym rozwiązaniem byłaby może zewnętrzna karta dźwiękowa? Mój wiekowy obecnie posiadany wzmacniacz Diory nie nadaje się do tego typu celów, więc jestem otwarty na propozycje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słuchawki ATH-M50x - jakie źródło? 2018/03/26 08:43 #442572

Wzmacniaczy słuchawkowych z własnym DAC-iem podpinanych do komputera przez USB jest na rynku sporo.
Przykładowy przegląd tego co jest dostępne www.mp3store.pl/products/wzmacniacze-dac,0,202,0.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator