HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Głośniki 2.1 do gier 2016/10/27 12:02 #435751

Cześć wszystkim. Poszukuję dobrych głośników z subwooferem do PC. Sprzęt będzie wykorzystywany głównie do gier i trochę do słuchania muzyki. Zależy mi na przyzwoitym basie. budżet ok 300zł.

Poszperałem trochę na necie i znalazłem niemalże idealne dla mnie za przyzwoitą cenę :

www.amazon.com/Deep-Sonar-Subwoofers-Hea...ophone/dp/B00U7HR0ZO

Problem w tym, że nie wysyłają do Polski, albo ja nie ogarniam amazona ;/. Czy mógłby ktoś polecić mi coś podobnego i łatwo dostępnego na Polskim rynki?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Głośniki 2.1 do gier 2016/10/27 20:53 #435753

solidny bas z tego zestawu a widziałes wymiary suba 7" x 7" to niecałe 20 x 20 cm głośnik 5" pachnie malizną , jak nie boisz się używek to mniej niż 400 kupisz logitech z 623 , nowy 430 , i masz konkretnego samograja , sam używam już kilka lat z 5500 i w 16m2 grzmoci aż miło a sub w 623 tyko trochę mniejszy wrażenia gwarantowane i marka dość znana

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Jarek2176.

Głośniki 2.1 do gier 2016/10/27 22:50 #435756

bfitrz napisał: Problem w tym, że nie wysyłają do Polski, albo ja nie ogarniam amazona

Nie ogarniasz.

Wskazany "sprzęt" za takie pieniądze rodzi podejrzenia co do jakości wszystkiego innego. Poza tym pozostaje kilka kwestii:
- Czy cena jest z podatkiem ? W USA z reguły podaje się ceny netto, a podatek zależnie od stanu bywa różny, czasem bardzo.
- Czy nie będziesz musiał zapłacić cła, wszak to elektronika która nie jest z niego zwolniona chyba, że wyślą jako sprzęt używany albo uszkodzony. Niektóre sklepy same proponują taką opcję.
- A co jak się sprzęt spierdzieli, a zachodzi bardzo uzasadniona obawa ?
- Po jaka cholerę szukać badziewiaków na drugiej półkuli skoro w Polsce masz od groma sklepów z samograjami do komputerów - Agito, Morele, Komputronik i "pincet" innych które przywiozą grajka pod drzwi na drugi dzień ?

Microlab Solo 7c lub 9c jeśli się szarpniesz i po problemie, no chyba, że z kasą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator