HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Szukam słuchawek 200 - 300zł. 2016/08/04 16:49 #434882

Jako że jest to mój pierwszy post na tym forum, chciałbym wszystkich przywitać. Witam!

Znalazłem się u was, ponieważ jeśli chodzi o wiedzę o dźwięku oraz sprzęcie audio jestem totalnym zerem. Potrzebuję porady co do doboru słuchawek, słuchawki mają mi służyć do słuchania muzyki (rap/utworów typu: "epic music" oraz do grania). Posiadałem kiedyś słuchawki Logitech G430 ale zwróciłem je w ten sam dzień, ponieważ garnek po zupie jest od nich wygodniejszy. Wspominam o nich, ponieważ urzekła mnie w nich jedna rzecz, a mianowicie to, że gdy testowałem je właśnie słuchając "epic music", była pokazana scena przelatującego smoka, w momencie gdy zatrzepotał on skrzydłami, po całej mojej czaszce rozległy się delikatne wibrację, a dźwięk był tak uderzający jak gdyby ten smok przelatywał w moim pokoju. Własnie takich słuchawek poszukuję, chciałbym wydać maksymalnie 200 złotych, aczkolwiek gdyby były jakieś do 300 zł które były by nieporównywalnie lepsze od tych do 200zł , to nie będę się patyczkował. Najlepiej żeby słuchawki były duże, okalające całe ucho i posiadały jakąś możliwość przewiewu powietrza, pocące się uszy przy złych słuchawkach to u mnie standard. Nadmienię jeszcze, że muszą to być słuchawki na jacka, ponieważ chciałbym je wpiąć w mikrofon Blue Yeti, automatycznie wyklucza to potrzebę mikrofonu w słuchawkach (wolę bez mikrofonu). Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szukam słuchawek 200 - 300zł. 2016/08/04 17:37 #434888

Spróbuj może www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nausz...s-porta-pro-blk.html
Nie spocisz uszu, zaoszczędzisz trochę, a dźwięk może przypaść ci do gustu na długo.
pozdrawiam, e

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator