HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

karty dzwiekowe z dobrym przetwornikiem CA i wyjsciem chinch 2005/08/25 14:18 #47946

nie znam rynku i poszukuje dobrej karty dzwiekowej. interesuje mnie w niej tylko dobry przetwornik cyfrowo analogowy, czyli konkretnie brzmienie wyjsciowe i zeby miala na wyjsciu nallepiej tylko wysokiej jakosci chinch co jest chyba rzadkoscia teraz. tak miedzy 300-800zl
no chyba ze cos naprawde wyjatkowego to inne ceny tez.
dzieki za info

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

karty dzwiekowe z dobrym przetwornikiem CA i wyjsciem chinch 2005/08/28 18:16 #48247

tez poszukuje w kartach dzwiekowych tylko dobrych przetfornikow i nic wiecej z tego co kiedys tam poczytalem dobra sa terratec ewx 24/96 . m-audio delta audiophile , i troche drozsza waweterminal 192 , mi trafila sie uzywana terratec ewx i ja kupilem. w poruwnaniu do roznych soundblasterow [sluchalem wiele modeli dzwiekowek creative] brzmi zupelnie inaczej , przedewszystkim 0 ciepła z komputera odtwarza sie sygnal cyfrowy i to ta karta pokazuje bardzo wyraznie , moim zdaniem trzeba miec w systemie cieple glosniki albo wzmacniacz zeby na niej sluchac ale ma oczywiscie wiele zalet dziek jest bardzo czysty, zadnych ograniczen dynamiki, spora szczeglolowosc przestrzen na sluchawkach mnie rozwalila zaden sb nie byl nawet w 10% tak przestrzenny jak ta karta do tego selektywnosc instrumety nawzajem nie przeszkadzaja sobie i czytlesc jest takasama przy wielu intrumetach grajacych naraz jak i przy 1 , czyli zestaw cech standardowy dla sprzetu profesionalnego. sluchalem jeszcze kiedys karty herkules fortissimo 3 skierowana raczej na rynek gierek ale brzmienie mi sie bardzo podobalo wyprzedzalo wszystkie soundblastery nawet najlepsza wersje audigy 2 ktora juz zaczynala grac , w herkulesie byl swietny bass pieknie kontrolowany lepiej niz w terrateku ewx ale zato dziek nie byl tak czytsy dynamiczny przejzysty i wolny od znieksztalcen jak terratek. jendak za okolo 150-200 [nie ma juz chyba ich w sklpepach] ta karta jest dlamnie na 6/6 . moj tetrrtec ma wyjscie i wejscie na pozlacanyc czinczach , nie ma zadnych wyjsc na 5.1 i podobnuch pierdulek tylko stereo in , out. karta daje odrobine cichszy sygnal niz przecietne sb. z 2 lata temu kosztowala nowa 900 a ja kupielm za 450 uzywana teraz ceny jeszczs troche spadly. jest oparta na przetfornikach akm podobno bardzo popularnych w tego typu kartach pol-prof. i slyszalem opinie ze wszystkie karty na akm brzmia bardzo podobnie czyli terratec ewx m-audio delta audiofile ..... sa one takze w bardzo podobnych cenach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

karty dzwiekowe z dobrym przetwornikiem CA i wyjsciem chinch 2005/08/28 18:35 #48248

a i oczywiscie ma wyjscie i wejscie cyfrowe :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

karty dzwiekowe z dobrym przetwornikiem CA i wyjsciem chinch 2005/08/28 20:14 #48256

>kub
Spróbuj TUTAJ

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Nigdy nie ucz świni śpiewać, stracisz czas i zdenerwujesz świnię."
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator