HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Etykiety płyt - dodawanie grafiki do folderu 2019/10/10 17:10 #447365

Nie chcę zakładać nowego tematu bo ten w zasadzie pasuje więc go podbijam.
Otóż mam obecnie ampli Onkyo 686 i odtwarzam muzykę z serwera NAS przez DLNA. Chciałby aby okładki były widoczne i faktycznie tak jest , ale nie kiedy stosuję się do w/w sposobów czyli Foobarem i MP3Tagiem. Niby obrazki są przyporządkowane plikom, ale ich ampli nie widzi (nie widzi także webowy firmowy odtwarzacz NASa). Widoczne są jedynie w niektórych starszych pozycjach mojej plikoteki (nawet nie wiem już skąd je mam). Czy robię coś nie tak. Jak dodawałem Foobarem to MP3tag widzi że dodane. Nic już nie kumam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Etykiety płyt - dodawanie grafiki do folderu 2019/10/10 20:45 #447369

Okładki jako osobne pliki graficzne czy "wtopione" w pliki muzyczne?

"Chciałby aby okładki były widoczne i faktycznie tak jest" to skoro jest to co chcesz osiągnąć?
Z tego zrozumiałem, że okładki masz widoczne, ale nie do końca ;)

Ampli nie będzie widział okładek, bo nie jest odtwarzaczem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Etykiety płyt - dodawanie grafiki do folderu 2019/10/11 10:09 #447375

smykus_starszy napisał: Ampli nie będzie widział okładek, bo nie jest odtwarzaczem.

Sam ampli nie ale teraz sterowanie i obslługa amplitunera to głównie tablet albo smartfon i tam (oraz ewentualnie na TV) jest.
Ostatecznie już sprawa się rozwiązała. Nie wystarczyło zresetować programowo katalogów udostępnianych przez dlna trzeba było jeszcze zrobić twardy restart NASa czyli off/on power.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez majkeljot.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator