HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Foobar2000 2010/05/12 18:50 #343489

Nie wiem fozzie. Zobaczymy co wyjdzie w praniu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Foobar2000 2010/05/12 18:55 #343493

Hmmm... nie wiem czy dobrze pamietam, ale byla chyba jakas wtyczka do zaawansowanego wyszukiwania, ale to nie byl projekt Foobara tylko jakiegos zapalenca. Nie jestem pewny smykus , wiec nie chce Cie wprowadzic w blad. Zapytam kolege jak zobacze na Skajpie, to powiem Ci na 100%.
Ale wedlug mnie chyba prosciej zrobic podobnie jak jak, tylko nie artysci a listy A-Z, i tam ciepnac wszystko. A ja dalej nie uruchomilem dzwieku z Foo pos OSX.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..:: Roksan + B & W ::..

Foobar2000 2010/05/12 21:31 #343509

krakoviak napisał: A ja dalej nie uruchomilem dzwieku z Foo pos OSX.


Przesiądź się na W7 , mam od dwu tygodni. Na tym OS wszystko jest kompatybilne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dystans do życia , ludzi i zero emocji

Foobar2000 2010/05/12 22:31 #343514

sev napisał: Przesiądź się na W7 , mam od dwu tygodni. Na tym OS wszystko jest kompatybilne.


Nie no sev .... Nie zamienie OSX na WinZgroze, nie po to kupowalem Mac'a. Zawsze mam iTunes i VLC ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..:: Roksan + B & W ::..

Foobar2000 2010/05/15 13:55 #343656

Mam problem z playlistami, może ktoś pomoże.

Zrobiłem sobie coś takiego


Wszystko jest ok, do momentu włączenia jakiegoś utworu z dysku (nie z playlisty). Wygląd zmienia się wtedy na coś takiego




Jak teraz wrócić żeby pod C znowu była zapisana wcześniej playlista? Można podświetlić literę C po czym wejść na dysk i uruchomić tam znajdującą się playlistę. Ale czy z poziomu foobara można coś takiego zrobić?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Foobar2000 2010/05/15 15:16 #343659

Jeżeli się nie mylę, to foobar zawsze tak reaguje, że kasuje aktywną playlistę w momencie kliknięcia na plik skojarzony z foobarem (trzeba bardzo uważać). Są dwa wyjścia (chyba):
1. ponownie załadować utwory do playlisty przez "add folder", albo
2. zrobić sobie kopię playlisty dla każdej playlisty i wtedy wczytać tylko plik playlisty .fpl (przez "load playlist").

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)

Foobar2000 2010/05/15 15:22 #343660

A nie można czasem w opcjach: General zaznaczyć "always send new file to playlist......"? Teoretyzuje bo nie używam playlist.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Foobar2000 2010/05/15 15:29 #343661

Można, oczywiście, wtedy foobar w momencie kliknięcia na plik skojarzony tworzy nową playlistę. Też tej opcji nie używałem. :-D :wink: Dzięki Konio :!: :-D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)

Foobar2000 2010/05/15 15:32 #343662

fozzie napisał: Jeżeli się nie mylę, to foobar zawsze tak reaguje, że kasuje aktywną playlistę w momencie kliknięcia na plik skojarzony z foobarem (trzeba bardzo uważać). Są dwa wyjścia (chyba):
1. ponownie załadować utwory do playlisty przez "add folder", albo
2. zrobić sobie kopię playlisty dla każdej playlisty i wtedy wczytać tylko plik playlisty .fpl (przez "load playlist").


Ten drugi sposób odpada. Bo skubaniec tworzy NOWĄ playlistę. Stara A zostaje z tym co było przed chwilą a "nowa" A wygląda tak jak powinna. Tak to wygląda






i "nowa" playlista A



Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Foobar2000 2010/05/15 15:35 #343663

Konio napisał: A nie można czasem w opcjach: General zaznaczyć "always send new file to playlist......"? Teoretyzuje bo nie używam playlist.



To byłoby ok, Konio gdzie to jest w Foobarze?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Foobar2000 2010/05/15 15:38 #343665

Smykus, starą playlistę A usuwasz, a jak radzi Konio to już więcej tego foobar nie zrobi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)

Foobar2000 2010/05/15 15:39 #343666

Tak, tylko gdzie to zaznaczyć


"always send new file to playlist......"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Foobar2000 2010/05/15 15:41 #343667

smykus napisał:

Konio napisał: A nie można czasem w opcjach: General zaznaczyć "always send new file to playlist......"? Teoretyzuje bo nie używam playlist.



To byłoby ok, Konio gdzie to jest w Foobarze?

Może odpowiem. :-D
Preferences->shell integration->always send new files to playlist
Niżej w "restrict incoming files" musisz wpisać rozszerzenia plików, które chcesz odtwarzać na foobarze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)

Foobar2000 2010/05/15 15:46 #343668

Zajebiści.e :) Dzięki Panowie. Teraz jest git

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Foobar2000 2010/05/15 15:51 #343669

smykus napisał: Zajebiści.e :) Dzięki Panowie. Teraz jest git

Dzięki Konio. :-D
Ja "od wieków" nauczyłem się najpierw włączać foobara, później szukać folderów, albo plików które chcę odtworzyć, a rzadko mi się zdarza słuchać pojedynczych plików. :) :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator