HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Foobar2000 2010/05/11 22:55 #343444

Jutro będe próbował z foobarkiem, którego uwielbiam ale na razie walczę z winampem bo ma dobry plugin do sterowania z komórki przez bluetooth. Fajna sprawa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Foobar2000 2010/05/11 23:00 #343445

Konio napisał: Jutro będe próbował z foobarkiem


Niech Ci sluzy Konio . Daj znac jak bedziesz mial problem. Bo tam byl ustawiony na ASIO, a musisz miec jakiegos konkretnego SB wtedy (modelu juz nie pamietam), i zainstalowane specjalne sterowniki. Ale kiedy masz to wszystko jakos wyraznie sie podnosi. Jak nie masz to mozna przestawic, zeby dzialal na standardowych ustawieniach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..:: Roksan + B & W ::..

Foobar2000 2010/05/11 23:03 #343446

Mam E-Mu 0202 na asio więc może pójdzie...tam pewno masz stery kx project albo insze inszości. Jutro się pobawię jak będzie chwila. Dziwny ten Winamp. Foobar jest jakiś taki prosty :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Foobar2000 2010/05/11 23:04 #343447

Konio napisał: tam pewno masz stery kx project


Mialem, i to dosc dawno temu. Przypomniales mi, KX-y ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..:: Roksan + B & W ::..

Foobar2000 2010/05/12 00:48 #343456

Konio dostales ode mnie PW? ; >

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.

Foobar2000 2010/05/12 01:27 #343459

resspEct_84 napisał: Konio dostales ode mnie PW? ; >


Dostałem :) Spoko odezwę się jak znajdę chwilę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Foobar2000 2010/05/12 09:14 #343467

Panowie chciałbym sobie ułatwić wyszukiwanie poszczególnych płyt. Na razie wrzuconych jest na playliste luzem ok 19 tys plików. Trochę ciężko tym operować. Może jest możliwość przeglądania podobna do tej w explorerze?

Na dysku jest tak: Litera alfabetu (A)-->wykonawca(Anathema)-->tytuł płyty(Eternity), i dopiero w środku pliki.


Myślałem aby do każdej płyty zrobić playlistę, tylko może jest coś prostszego i bardziej przejrzystego?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Foobar2000 2010/05/12 12:58 #343471

Jak playlista jest bardzo duża to można użyć: menu EDIT->SEARCH lub ctrl+f
Wpisuje się np. nazwę wykonawcy i foobar automatycznie idzie do pierwszych napotkanych plików.

PS
Qrde, ja cały czas zapominam, że Ty używasz wav, a w przypadku wav to będzie działać tylko wtedy jeżeli w nazwie pliku jest nazwa wykonawcy (np.). :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)
Ostatnia edycja: przez fozzie.

Foobar2000 2010/05/12 13:01 #343472

O tym sposobie wiedziałem. A coś gdzie nie trzeba korzystać z klawiatury? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Foobar2000 2010/05/12 13:34 #343473

Bez klawiatury nie znam żadnych takich trików. Może krakoviak będzie znał.
Może wygodniej by było osobne playlisty np. dla każdej litery alfabetu?
Ja mam podzielone na formaty, czyli flac, wav itd. i moje playlisty się zmieniają, i nigdy chyba nie miałem więcej niż tysiąc utworów. Zawsze wtedy korzystałem z search. :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)

Foobar2000 2010/05/12 14:37 #343476

No właśnie, najpierw zrobię sobie poszczególne litery, potem może poszczególnych wykonawców.

Da się takie spisy jakoś pogrupować?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Foobar2000 2010/05/12 17:38 #343482

Nie jestem pewien, czy można tak konfigurować playlisty. Poczekaj na krakoviaka, on lubił się bawić foobarem, ja go tylko użytkuję. :wink:
Jest jeszcze taka funkcja jak "media library", ale chyba coś u mnie "nie gra", bo nie chce działać ta funkcja (coś robię źle). :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)

Foobar2000 2010/05/12 18:04 #343483

Smyku dałeś ciała z tymi Wavami , trza było kompresować flac'i jak ci mówiłem i z niczym nie było by problemu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dystans do życia , ludzi i zero emocji

Foobar2000 2010/05/12 18:14 #343484

Dalej nie widzę sensu w kompresowaniu. To z foobaram to tylko na chwilę dopóki nie będę miał czegoś do odtwarzania plików. Potem dysk wyjeżdża z kompa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Foobar2000 2010/05/12 18:32 #343485

Ale odtwarzacze strumieniowe głównie opierają się na plikach otagowanych (czy taki wyraz istnieje? :) ). Z odtwarzaniem wavów na tych odtwarzaczach też będziesz miał takie problemy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator