HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

komputer + radiomagnetofon 2008/07/16 09:57 #252812

zepsuły mi się głośniki a że mam radiomagnetofon z głośnikami chciałbym w ten sam sposób(przez dwa czincze,prawy oraz lewy) połaczyć komputer z radiomagnetofonem aby uzywać go w zastępstwie głośników dopuki nie uzbieram na nowe. Komputer jest uziemiony(gniazdko z bolcem)natomiast radiomagnetofon nie bo jego wtyczka nie ma otworu na bolec.

nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat, czy to wogóle jest bezpieczne dla sprzętu.

Tyle że słyszałem że jak naprzykład podłacza się telewizor do komputera to z powodu róźnicy napięć, zgromadzonych ładunków elektrycznych może dojść do uszkodzenia któregoś z urządzeń. Jak to jest w przypadku radiomagnetofonu podłaczonego do komputera? Czy można spokojnie podłączyć tak i nic się nie uszkodzi?

ps: nie jestem jakimś fanatykiem doskonałej jakości dźwięku

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

komputer + radiomagnetofon 2008/07/16 10:21 #252816

aukcja.onet.pl/show_item.php?item=393932767

Podłącz kompa do radiomagnetofonu. Nie będzie problemu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

komputer + radiomagnetofon 2008/07/17 20:17 #253169

hmm nie wiem czy opłaca się do mojego radiomagnetofonu aż takiej jakości kabelek(i ceny) Mój radiomagnetofon ma takie odłączanie głośniki aby roztawić na pewnej odłegłości i one są połaczone do radia przez niezbyt porządne kabelki których końcówki (druciki kabelka które wystają poza koszulkę) są wkładane w takie metalowe zaciski.

Tak więc chyba kupię standardowy najtańszy kabelek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator