HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Chłodzenie i wytłumienie komputera 2005/03/18 23:16 #20664

kornik, ty sobie z nas robisz jaja, nie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Chłodzenie i wytłumienie komputera 2005/03/18 23:32 #20667

Czemu?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tomasz Karasiński

Chłodzenie i wytłumienie komputera 2005/03/18 23:35 #20669

bo zadajesz takie pytania, nie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Chłodzenie i wytłumienie komputera 2005/03/18 23:39 #20670

co ty, kornik, nie masz informatykow w firmie, dla ktorej pracujesz i jak mniemam, a w mniemaniu jestem dobry, przysparzasz chwaly i gotowki, ktorzy by tobie wylozyli takie problem, ktoren to tutaj nam zapodales. znasz taki - to tak na marginesie - polski utwor hiphopowy z refrenem - czarnuuuchu, zapoodaaawaj:-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Chłodzenie i wytłumienie komputera 2005/03/18 23:48 #20671

poza tym, drogi korniku, jak masz problem z nowym komputerem, to dzwonisz do serwisu. tak w kazdym razie robi kazdy nowy posiadacz kazdej nowej zabawki. siemyle?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Chłodzenie i wytłumienie komputera 2005/03/19 00:06 #20674

Ale masz wąta ziomuś. Dzwoniłem do serwisu wyobraź sobie, ale powiedzieli, że mogą rzucić na to okiem dopiero w poniedziałek. To jak się zapytam kolegów na forum to już jest kiepa? Poza tym co mi z tej akcji jak typo w serwisie mi powie, że trzeba wsadzić taki a taki wentylator do procka, coś tam jeszcze zrobić i co? Wierzyć mu mam i znów płacić kasę? A jak dalej będzie wyło to amba fatima było i nima tak? Chyba jednak lepiej dać wątek na forum i cosik się dowiedzieć. A że kręcą się tu sami audiofile, to chyba większość z nich wnerwia jazgoczący komputer. Może akurat komuś się udało małym kosztem wyciszyć kompa? Żeby nie było, zapodałem też taki temat na jednym z forów komputerowych, ale ja wiem co mi tam odpiszą? Pewnie będę to czytał jak chińską czcionkę. Już zresztą dostałem ze trzy odpowiedzi. Ale co ja się znam, wklepię sobie te symbole na google i tyle, bo ani sam tego nie kupię, ani nie zamontuję. Lipa, panie. Lipa.

Tak teraz się rozglądam to wychodzi, że takie wodne chłodzenie to kosztuje na oko z dyszkę. Trochę dużo, ale jeśli komputer będzie z czymś takim idealnie cichy, to poważnie się nad tym zastanowię. Co o tym myślicie? Dobrą zajawkę wyszukałem, czy jakiś bulszit?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tomasz Karasiński

Chłodzenie i wytłumienie komputera 2005/03/19 00:20 #20679

to ja ciebie korniku juz w ogole nie rozumiem. dzisas. mozesz to zalatwic w poniedzialek, ale jak ktos ci dobrze doradzi dzisiaj w piatek wieczor, to se sam pomozesz z kompjuterem? nowym i na ktorym sie nie znasz?!korniku, wiesz co, zawod. zawod. rozczarowanie. wiesz jakie to uczucie powoduje we rozgorycznie?!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Chłodzenie i wytłumienie komputera 2005/03/19 00:21 #20680

i mow do ziomus. to mnie podnieca.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Chłodzenie i wytłumienie komputera 2005/03/19 06:49 #20711

chopy pomyliły forum
chociaż INNE to może i można o komputerach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Chłodzenie i wytłumienie komputera 2005/03/19 08:12 #20726

stradivardi napisał: chopy pomyliły forum
chociaż INNE to może i można o komputerach

To jest bocznica !!!! Tu o wszystkim można pisać, pod warunkiem że się nie nabija bez sensu konta.....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Chłodzenie i wytłumienie komputera 2005/03/19 18:05 #20979

Jak kupiłem nowego kompa, to miałem ten sam problem. Wiatrak na procku(p IV 2.6gh) chodził jak czołg.
Szukałem rozwiązań i kupiłem wiatrak Freezone qc-92 cu, jego montarz zajął mi 2 min, a efekt jest super, kompa wogóle nie słychać.
Wiatrak jest cały z miedzi, ma regulacje obrotów i kosztuje 89pln.
Naprawde polecam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Chłodzenie i wytłumienie komputera 2005/03/19 18:11 #20986

a wytłumienie komptera to jest sensowne czy niesensowne nabijanie konta

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Chłodzenie i wytłumienie komputera 2005/03/19 18:13 #20990

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
A czy oto jest pytanie, czy nie-pytanie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Chłodzenie i wytłumienie komputera 2005/03/19 18:21 #21000

bytka ili nie bytka to je zapytka
a tak poważnie literówki i błędy interpunkcyjne zdarzaja sie zawodowcom również panie Macieju. Azaliż nieprawda?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Chłodzenie i wytłumienie komputera 2005/03/19 18:35 #21015

Mój komputer którego używam w pracy i obecnie właśnie z niego pisze jest tak stary,że nazywać go komputerem już chyba nie można.W czasie pracy wydaje niesamowite dźwięki.Jak bym próbował go wyciszyć i by się to nawet udało,to pewnie zaraz bym miał na głowie szefa z pretensjami dlaczego wyłączyłem komputer i nie pracuje.A tak mam świety spokój.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator