HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Moduł S/PDIF in/out do Sound Blaster Audigy 2008/04/12 20:55 #237880

Czy ktoś posiada moduł z we/wy optycznym do Sound Blaster Audigy? Jak się on sprawuje i gdzie można go nabyć? Najbardziej odpowiadałaby mi wersja tego modułu na śledziu. Nie mam niestety czasu ani chęci, aby samemu go wykonać. Obecnie kartę dźwiękową mam podłączoną do amplitunera przez wejście wielokanałowe, ale chciałbym żeby dźwięk był dekodowany w amplitunerze, który ma o wiele lepsze przetworniki C/A.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moduł S/PDIF in/out do Sound Blaster Audigy 2008/05/14 22:52 #243235

Widzę, że nikt takowego modułu/śledzia nie posiada do Audigy. Problem postanowiłem rozwiązać poprzez zakupienie zewnętrznego konwertera sygnału S/PDIF ze standardu coaxial na toslink, bo tylko takie wejścia cyfrowe w moim amplitunerze pozostały jeszcze wolne. Niestety w kilku marketach z szeroko rozumianą elektroniką nie posiadali tego konwertera, pozostał tylko zakup przez internet.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moduł S/PDIF in/out do Sound Blaster Audigy 2008/05/19 21:23 #243962

Arjusiur, że nie masz Toslinka wyprowadzonego z płyty głównej?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moduł S/PDIF in/out do Sound Blaster Audigy 2008/05/20 22:43 #244151

Patyk napisał: Arjusiur, że nie masz Toslinka wyprowadzonego z płyty głównej?


Z płyty głównej mam wyprowadzony tylko coaxial (wtyk RCA), z audigy coaxial (minijack). Wczoraj podpiąłem konwerter coaxial ---> toslink i teraz wszystko gra pięknie :D W amplitunerze mogę wreszcie wykorzystać tryb Music Enhancer poprawiający znacznie jakość odtwarzania skompresowanego audio.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator