HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Alesis czy Bose? 2008/03/11 15:08 #228409

Witam, chciałbym kupic jakies przyzwoite głośniki do komputera, głownie z przeznaczeniem do słuchania muzyki. Raczej interesuje mnie zestaw 2.0. Myslalem nad Bose Companion 2 lub nad czyms takim www.allegro.pl/item322569267_ale ... s_usb.html
Jestem ciekawy jak graja te alesisy, domyslam sie ze Bose sa super ale dla mnie spory minus to brak w nich wylacznika. Co byscie polecali? Zaznaczam ze cena jaka chce wydac to max 400 zl. Myslalem tez nad tanszym rozwiazaniem, a mianowicie Genius SP-HF1250X. Jesli nie maja one duzo slabszej jakosci dzwieku od wyzej wymienionych to zdecydowalbym sie na to rozwiazanie, bo wowczas zostalaby jeszcze kasa na jakas karte dzwiekowa, (teraz korzystam ze zintegrowanej). Kto wie czy to by lepiej nie zagralo niz drozsze glosniki ale na tej zintegrowanej karcie. Prosze o porady :)

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Alesis czy Bose? 2008/03/14 10:00 #228954

najlepiej wyjscie cyfrowe na dac i potem na wzmak albo na ambli odrazu i monitory stereo ,
wydasz 1000$ np na takie cos www.bang-olufsen.com/page.asp?id=39
i nie zagra to lepiej

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Alesis czy Bose? 2008/03/14 14:03 #228992

ale zdajesz sobie sprawe ze monitory dadza ci plaski dzwiek ? one sa do produkcji raczej, nie do hi fi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

analog >> digital

Alesis czy Bose? 2008/03/17 03:54 #229946

outpt napisał: ale zdajesz sobie sprawe ze monitory dadza ci plaski dzwiek ? one sa do produkcji raczej, nie do hi fi.


E tam plaski ,jest bass boost na tylnej sciance?Jest wiec po zawodach hehehehhehehehhehehehe.Taki zarcik. :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kubica support!

Alesis czy Bose? 2008/03/18 15:31 #230495

no, powiedzmy :)

chodzilo o to ze, przy najmniej alesis, stosowany jest do prac studyjnych, a, z wlasnego doswiadczenia, i z opowiesci, wiem ze plaksi dzwiek rozni sie od tego proponowanego przez producentow hi-fi i nie kazdemu sie to podoba.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

analog >> digital
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator