HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Nareszcie 2008/03/10 16:18 #228190

Nareszcie zrobili zakladke "PC". W jednym watku proponowalem taka zakladke to mnie wysmiano.

Jednak tytul zamienil bym na "PC MULTIMEDIA" bo na PC tez sie oglada a nie tylko slucha.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ampli sony,jamo s606 5.0,sub absolute D8,PC,projektor epson tw600,ekran 2.3m

Nareszcie 2008/03/10 22:51 #228293

OK Ceed. Dodaliśmy do opisu to, co sugerujesz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Redakcja

Nareszcie 2008/03/10 23:01 #228298

Ceed, przejrzyj pierwsze dwie strony wątku i powiedz, ile tematów dotyczyło oglądania filmów na komputerze. Pokaż mi na tym forum kogoś oprócz ciebie, kto jako głowne źródło obrazu ma komputer. Dla jednej osoby chyba nie ma sensu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nareszcie 2008/03/10 23:06 #228302

A niech oglądają, oby z oryginalnych płyt, a nie emula :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Redakcja

Nareszcie 2008/03/10 23:07 #228303

Pjonierem zawsze ktos mosi byc :wink:

Mam tez 3 lektory dvd oprocz PC :wink:

A z czasem mysle ze coraz wiecej ludzi podlaczy PC do TV czy projektora zobaczysz :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ampli sony,jamo s606 5.0,sub absolute D8,PC,projektor epson tw600,ekran 2.3m

Nareszcie 2008/03/10 23:09 #228306

redakcja napisał: A niech oglądają, oby z oryginalnych płyt, a nie emula :)

Film kosztuje 99zł. Odtwarzacz...tyle samo. Taki wystarczy, żeby oglądać przy pomocy telewizora i nie wkurzać się napędęm głośnym jak odkurzacz.
Ceed, dobrze pamiętam, chwaliłeś się sciągniętymi filmami w HD?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nareszcie 2008/03/10 23:12 #228308

Eee tam 99 zł. To chyba jakieś super-hiper wydanie z trzema dyskami.
Ceny zaczynają się od 9,99, a 60 zł to już super-nowości z ekranów kin.
Średnia cena to 30-40 zł.

Odtwarzacze za 99 zł...są. I to jest ich jedyna zaleta.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Redakcja

Nareszcie 2008/03/10 23:14 #228309

Patyk napisał:

redakcja napisał: A niech oglądają, oby z oryginalnych płyt, a nie emula :)

Film kosztuje 99zł. Odtwarzacz...tyle samo. Taki wystarczy, żeby oglądać przy pomocy telewizora i nie wkurzać się napędęm głośnym jak odkurzacz.
Ceed, dobrze pamiętam, chwaliłeś się sciągniętymi filmami w HD?


No tak i tez pisalem ze dopuki wojna HD sie nie skonczy.
Ale teraz ze BLU-RAY wygral bede mogl zainwestowac wlektora blu-rey do PC :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ampli sony,jamo s606 5.0,sub absolute D8,PC,projektor epson tw600,ekran 2.3m

Nareszcie 2008/03/10 23:18 #228310

I jeszcze dodam jedno"patyk"nigdy nic z netu nie sciagnales :?: :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ampli sony,jamo s606 5.0,sub absolute D8,PC,projektor epson tw600,ekran 2.3m

Nareszcie 2008/03/10 23:20 #228312

redakcja napisał: Odtwarzacze za 99 zł...są. I to jest ich jedyna zaleta.

IMO nawet to jest lepsze, niż komputer. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której oglądam choćby tak nastrojowy film, jak Solaris i w połowie zaczyna się rwać-avast się drze, że baza wirusów została zauktualizowana. O głośnych napędach napisałem już wyżej. Do tego dochodzą wszystkie wiatraki-procesor, grafika, zasilacz. W DVD za stówę nie ma ani jednego. Dlatego ja dyskfalifikuję komputer i uważam, że jeśli chodzi o oglądanie filmów na komputerze, zamiast na stacjonarnym DVD, Ceed będzie tego pionierem takim, jak DaVinci lotnictwa. :roll:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nareszcie 2008/03/10 23:25 #228317

No widzisz "patyk" wlasnie otwarles temat.
Jak chcesz to ci pomoge dobrac dobra karte matke, ciche wiatraki, ciche zasilanie, dobre programy do odczytywania filmow i ich ustawienia zeby sie awast nie wlaczal. No wlasnie po to ten temat, no ale jak cie to nie interesuje to nie mosisz tutaj pisac proste no nie :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ampli sony,jamo s606 5.0,sub absolute D8,PC,projektor epson tw600,ekran 2.3m

Nareszcie 2008/03/10 23:30 #228320

ceed napisał: No widzisz "patyk" wlasnie otwarles temat.
Jak chcesz to ci pomoge dobrac dobra karte matke, ciche wiatraki, ciche zasilanie, dobre programy do odczytywania filmow i ich ustawienia zeby sie awast nie wlaczal. No wlasnie po to ten temat, no ale jak cie to nie interesuje to nie mosisz tutaj pisac proste no nie :wink:

No tak, ale zobacz-taki komputer to najmiej 2000, jeśli liczyć średnią dźwiękówkę-2500. Rozmiarami przegrywa z każdym DVD, obrazem-nie mam pojęcia, dźwiękiem-szczerze wątpię. O ile do słuchania stereo przez komputer można kupić takie cuda jak studyjny Lynx, to do komputerowego KD nie ma nic lepszego od Prodigy za 300zł. W dodatku to ma wspólną masę z komputerem i istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie słyszalne poruszanie się kursora myszy. Po co katować się tymi wszystkimi problemami, skoro można kupić DVD za te 2500 i mieć spokój?
PS Nie chciałbym mieć DVD starującego ponad minutę.

EDIT:
Ależ się offtopic zrobił. Konczę :!:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nareszcie 2008/03/10 23:43 #228331

Zgadzam sie z toba na 100%

Ale sa ludzie ktorzy to lubia. Popacz ja np mosialem sobie kupic nowy PC i przyokazij dostosowalem go do KD. Mam wyjscie HDMI do PC mam podlaczony projektor mam swietnie ustawione playery tak ze obraz mam doskonaly, fakt siedzialem nad tym godzinami ale rezultat byl warty. No i dodam jeszcze jedno jestem zapisany na stronce "HD FRENCH" i sciagam film 5 giga w 2 godziny(wiem ze cie to denerwuje i moze dego nie tolerojesz no ale ja tak robie mam filmy w HD ktore sa dopiero w kinach) i potem sobie to ogladam na projektorze. Przykro mi ale niemoge sie powstrzymac od tej wygody.

P.S: ale filmy dvd i cd tez kupuje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ampli sony,jamo s606 5.0,sub absolute D8,PC,projektor epson tw600,ekran 2.3m

Nareszcie 2008/03/10 23:50 #228333

Patyk napisał:

redakcja napisał: Odtwarzacze za 99 zł...są. I to jest ich jedyna zaleta.

IMO nawet to jest lepsze, niż komputer. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której oglądam choćby tak nastrojowy film, jak Solaris i w połowie zaczyna się rwać-avast się drze, że baza wirusów została zauktualizowana. O głośnych napędach napisałem już wyżej. Do tego dochodzą wszystkie wiatraki-procesor, grafika, zasilacz. W DVD za stówę nie ma ani jednego. Dlatego ja dyskfalifikuję komputer i uważam, że jeśli chodzi o oglądanie filmów na komputerze, zamiast na stacjonarnym DVD, Ceed będzie tego pionierem takim, jak DaVinci lotnictwa. :roll:


Avast i wiatraki to taki miły przerywnik, jakby podczas finału uroczej kolacji przy świecach zadzwonił agent ubezpieczeniowy, lub pani z Orange, oboje z fantastycznymi propozycjami :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Redakcja

Nareszcie 2008/03/10 23:51 #228334

Ceed
Dzięki za fajną propozycję. :idea:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Redakcja
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator