HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Komputerowe stereo 2008/02/15 08:01 #221899

Chciałem zgłosić to do moderatora ale jest to chwilowo niemożliwe.
Często czytam wątki w stereo ale powinny one dotyczyć stricte stereo tzn wzmacniacz , CD, tuner , kolumny , kable .
Od jakiegos czasu bez mała co drugi wątek to kart dzwiękowe , głośniki Logitech , metody kompresji inne badziewie połączone bezpośrednio z MP3.
Słuchajacy muzyki z komputera powinni mieć osobny dział jak KINO DOMOWE proponuję KOMPUTER I MP3 i niech się tam kłębią.
Na pojawiające się często pytanie jaki wzmacniacz do komputera odpowiem - jak najtańszy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kobliko

Komputerowe stereo 2008/02/15 08:04 #221900

Sorry dopiero przeczytałem ale podpisuję się oboma rękami pod watkiem Galwanizatora poniżej , ujął to bardziej stanowczo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kobliko

Komputerowe stereo 2008/02/15 08:29 #221907

Jeżeli definicja STEREO to jest CD + wzmak + kable + kolumny to faktycznie można dobrym pomysłem zrobienie oddzielnego działu.

Ale na pewno nie o nazwie KOMPUTER i MP3 bo komputer nie musi = Mp3.

Są jeszcze inne formaty :roll: troszkę lepsze.

I chciałbym zauważyć że twój post jest o zabarwieniu lekko wyśmiewającym.
rozumiem że ludzie pytający się logitech i Crystalizery X-Fi mogą denerwować.

Niestety takie wątki będą się pojawiać bo ludzie chcą mieć wszystko łatwo i szybko i tanio w kompie :twisted: ale nie skreślajcie kompa jako źródło do stereo. Oczywiście to nie będzie HiEnd ale do tańszego stereo komputer może się sprawdzić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.ploszaj.net.pl Fotograf ślubny Łódź

Komputerowe stereo 2008/02/15 09:07 #221913

Nie twierdzę ę mam system hi-end bo daleko mi do tego ale wchodząc tu chcę poczytać ( czasem napisac jeśli mam o czym)na temat jesli nie hi-end , to stereo w pełnym tego słowa znaczeniu. Z ogromna przyjemnoscią przeczytałem relacje z odsłuchów u Amidasa czy Bartina , czytam czyjeś wrażenia często okraszone polemiką z odsłuchów wzmacniacza czy kolumn, poszukiwania własciwego brzmienia poszczególnych elementów i to powinno byc treścia tego działu .
Karty dzwiekowe, głośniczki Logitech, konwersja dzwieków tu miec miejsca nie powinny i nie jest moja intencja naśmiewanie sie z kogokolwiek ale mówimy o innych rzeczach . Typu dział SAMOCHODY a ktoś pisze o Quadach do jazdy po pustkowiach .
Ten dział to nie tylko stricte porady ale miejsce gdzie ludzie spotykaja sie dyskutując o ich pasji . Komputera używam ale jest on narzedziem w moim ręku ale nie pasją .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kobliko

Komputerowe stereo 2008/02/15 09:11 #221914

Jak ktoś pyta jaki ma CD wybrać albo jakie kolumny to jest wszystko dobrze ale już karta dźwiękowa nie może być tematem polemiki czy relacji z jej odsłuchu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.ploszaj.net.pl Fotograf ślubny Łódź
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator