HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Czy to dobry pomysł...???prosze o pomoc 2007/12/27 23:05 #208023

Witam:) mam takie pytanko do was.Wiec posiadam odtwarzacz mp3 Creative ZEN nano plus 1GB i chcialbym kupic do tego sluchawki AGK K414P i czyten odtwarzac zniekszałci jakos dzwiek czy wogule te słuchawki oplaca sie kupywac do takiego odtwarzacza???? myslalem jeszcze nad kossami proporta ale po odsluchu stwierdzilem ze te AKG mi bardziej odpowiadaja.prosze o pomoc,dziekuje z gory:):):)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy to dobry pomysł...???prosze o pomoc 2007/12/27 23:13 #208024

Paradoksalnie, w Twoim pytaniu jest zawarta odpowiedź której oczekujesz, więc niniejszym ją zamieszczam.

Maxx1507 napisał: ... ale po odsluchu stwierdzilem ze te AKG mi bardziej odpowiadaja.


Idź za głosem ... słuchu, reszta nie ma znaczenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy to dobry pomysł...???prosze o pomoc 2007/12/27 23:18 #208025

Tak ale ja odsluchalem te sluchawki na sklepowym creativie ZEN o wartosci 700zł a moj jest wart jakies 200:p i niewiem czy bedzie roznica jakas??? bo niepowiem w tych Zenach był dzwiek bardzo zadowlajacy:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy to dobry pomysł...???prosze o pomoc 2007/12/27 23:22 #208026

idz ze swoim odtwarzaczem do sklepu jeszcze raz i posluchaj :) bedziesz wiedzial co i jak :D

swoja droga - dobre sluchawki wyostrzaja bledy utworow kodowanych w mp3 wiec zastanow sie dobrze bo moze sie okazac ze wspomniane bledy spowoduja ze nie bedziesz w stanie sluchac ulubionych kawalkow...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej." - A.Einsten

Czy to dobry pomysł...???prosze o pomoc 2007/12/27 23:26 #208029

Tak no wyostrzaja i troche sie obawiam czy mi niezepsuja calej koncepcji utworów ale moze masz racje i skocze sobie do sklepu i odslucham ale wprawdzie to mysle ze wielkiem roznicy nie bede miedzy tymi odtwarzaczami... a jest ktos kto moze mi teraz powiedzec czy bedzie jakas roznica??;p

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy to dobry pomysł...???prosze o pomoc 2007/12/27 23:32 #208030

Jeśli wierzyć testom odtwarzaczy MP3 zawartych (ku radości jednych i oburzeniu drugich) w kilku niedawnych numerach HFiM, brzmienie różnych odtwarzaczy jest "różne" i możliwe, że Twój brzmi gorzej ale nie jest to przesądzone bo w testach trafiły się też urządzenia drogie i brzmiące przeciętnie lub nawet kiepsko, więc proponuję przejść się z własnym odtwarzaczem do sklepu i powtórzyć eksperyment. Śmiem twierdzić, że od słuchawek zależy więcej niż od odtwarzacza. A różnica w porównaniu z tymi które były na wyposażeniu Twojego odtwarzacza będzie kolosalna. Ostatnio była gdzieś tu dyskusja o słuchaweczkach dodawanych do pudełek odtwarzaczy i nikt nie ośmielił się twierdzić, że są dobre lub choćby poprawne. Panuje wręcz jednogłośna zgoda (jak nigdy na tym forum :wink: ) - że służą one jedynie do sprawdzenia czy odtwarzacz działa - nic poza tym.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy to dobry pomysł...???prosze o pomoc 2007/12/27 23:40 #208031

hehe no wlasnie przez to chce sobie zmienic sluchawki bo te w kompletach to czysty tandeta totalna:p wiec wybiore sie jutro do tego sklepu i pewnie napisze jakie sa moje odczucia:) a te AKG jakos spasowały mi odrazu:) sluchalem kossów i jakos nieodpowiadały mi,sennheiser HD 202 i te to dopiery mie ukłuły w ucho:/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy to dobry pomysł...???prosze o pomoc 2007/12/28 08:13 #208044

Uzytkuje sobie ten odtwarzacz ze sluchawkami koss porta pro. Powiem tak, jest ok. W porownaniu do standardowych sluchaweczek, niebo a ziemia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy to dobry pomysł...???prosze o pomoc 2007/12/28 09:55 #208057

Porównywałam brzmienie tego odtwarzacza (z wyłączonym korektorem) z innymi Creativami (w zbliżonych cenach) na tych samych słuchawkach (Sennheiser MX400) odsłuchując te same pliki i ten grał zdecydowanie najlepiej.
Swój odtwarzacz kupowałem rok temu i dołączone do niego słuchawki Creativ brzmiały o niebo lepiej niż takie same z takiego samego kompletu, który kupiłem tydzień temu żonie na gwiazdkę.
Dodam, że mój odtwarzacz kosztował ponad dwa razy więcej od tego kupionego w tym roku - producent aby zminimalizować cenę, obniżył znacząco jakość słuchawek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Arcam Diva CD82 + CAYIN 220CI + ESA OSTINATO 2005/Nexton M100

Czy to dobry pomysł...???prosze o pomoc 2007/12/28 13:10 #208073

A ja byłem dzis zrobic eksperyment z moim odtwarzaczem i powiem ze mile sie zaskoczylem bo z tymi AKG zagrało bardzo ładnie:) i racja jest roznica miedzy sluchawkami w komplecie a tymi(niebo a ziemia).Wiec postanowilem kupic te sluchawki.Odsluch jest wkoncu najwazniejszy,nie ma co w ciemno kupywac.Dziekuje za rady:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiModerator