HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2010/06/23 21:47 #347309

bronkovic - wzorcowy kupiec: idealny kontakt, szybka transakcji, kolejny pochloniety dobrym brzmieniem :)

... no i fajny facet 8)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2010/06/24 20:48 #347387

rekomendacja i rispekt :) dla kolegi resspEct_84.

Od początku nie miałem problemu aby zaufać koledze.
I jak się okazało, nie zawiodłem się.
Cała transakcja wraz z wieloma poradami, podpowiedziami przeprowadzona rzetelnie bez najmniejszych ściem.

Słowny, rzeczowy i godny zaufania.

PS.
Mieliśmy okazję poznać się w realu.

Polecam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2010/10/27 12:43 #356744

Właśnie kupiłem kilka płyt od Zentaura. Trochę żałuję, że tylko kilka. Widać po nich, że to prawdziwy miłośnik. Zresztą, co się będę rozpisywał Zentaur to „firma” wysokiej jakości i kultury, ktokolwiek z forumowiczów czytał jego wpisy to wie.

pozdrawiam m

PS Zentaur proszę, nie ograniczaj się w zakupach.... bo polubiłem Twoje wyprzedaże :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2010/11/05 20:11 #357674

Patrick, powiem krótko - miło robić z Tobą interesy.
Paczka jak ze zrzutów dla powstańców z Warszawy (nim przebiłem się przez warstwy ochronne, musiałem sie ponownie ogolić :wink: )
A w środku niespodzianka. Dodatkowa płyta, której w ogóle nie zamawiałem. I to nie byle co.
Słowem, bo miało być krótko - dziekuję, polecam i pozdrawiam!

m...boy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2010/11/05 22:03 #357692

Ciesze sie ze jestes zadowolony!
Zeby obraz transakcji byl pelen powinien byc zaakceptowany przez sieciowego eksperta Zyzia. Podeslij mu plyty do wryfikacji (pokryje koszty przesylek) => jesli opinia bedzie pozytywna dopiero wowczas mozna mowic o zadowoleniu :idea:

Pozdrawiam Paddy!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bardzo zdrowo i spokojnie żyje się nie zawracając sobie głowy chęcią "bycia HE audiofilem" => żeby żyć przyjemnie warto tej muzyki w końcu zacząć słuchać i poświecić jej chociaż trochę uwagi...

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2010/11/08 14:08 #357822

Dzieciak będzie ci teraz wdzięczny do końca życia Paddy, stanie murem i obliże z rozkoszą :mrgreen:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

W. Pacuła o płycie DCD "Anastasis: "'Na pierwszy rzut oka nie słychać różnic w dynamice. Ta jest na CD wybitna i trudno by sobie było życzyć czegoś lepszego. A jednak... Wersja hi-res jest ciut cichsza, przez co skoki dynamiczne są wyraźniejsze, a CD, w bezpośrednim porównaniu, jest...

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2010/11/08 20:04 #357849

Widzisz Zyzio najwiekszym Twoim wrogiem jestes Ty sam a najsmutniejsze to ze nie zdajesz sobie z tego sprawy lub nie dociera do Ciebie ten smutny fakt...

Nie mam do Ciebie zalu => zal mi Ciebie jak kazdego kto bylby na Twoim miejscu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bardzo zdrowo i spokojnie żyje się nie zawracając sobie głowy chęcią "bycia HE audiofilem" => żeby żyć przyjemnie warto tej muzyki w końcu zacząć słuchać i poświecić jej chociaż trochę uwagi...

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2010/11/08 20:30 #357856

Och, jakie to głębokie, niemal się popłakałem...ze śmiechu :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

W. Pacuła o płycie DCD "Anastasis: "'Na pierwszy rzut oka nie słychać różnic w dynamice. Ta jest na CD wybitna i trudno by sobie było życzyć czegoś lepszego. A jednak... Wersja hi-res jest ciut cichsza, przez co skoki dynamiczne są wyraźniejsze, a CD, w bezpośrednim porównaniu, jest...

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2010/11/11 20:40 #358130

don -> stan towaru zgodny z opisem, szybko, gladko i przyjemnie. Dzieki! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2010/11/15 20:13 #358516

również polecam kolegę Resspecta, szybka decyzja, szybka i bezproblemowa transakcja :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kino 5.1/stereo -> Infinity Kappa 7.2 + BK XXLS400 + Denon 2106 + Yamaha C-60 -> Sansui BA-F1 / Nad 2600A
gg: 3954852

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2010/11/19 08:12 #358847

...a Zombie ze wstydu zapadł się pod ziemię i nastał święty spokój :mrgreen:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2010/11/19 08:21 #358848

Zyzio jest zajęty biznesem ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2010/11/19 08:40 #358852

Garp napisał: Dostałem gratis kabel od Kermita, transakcja odbyła się bez problemów :)

WoW :!: :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

W. Pacuła o płycie DCD "Anastasis: "'Na pierwszy rzut oka nie słychać różnic w dynamice. Ta jest na CD wybitna i trudno by sobie było życzyć czegoś lepszego. A jednak... Wersja hi-res jest ciut cichsza, przez co skoki dynamiczne są wyraźniejsze, a CD, w bezpośrednim porównaniu, jest...

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2010/11/19 08:40 #358853

mnemonicboy napisał: ...a Zombie ze wstydu zapadł się pod ziemię i nastał święty spokój :mrgreen:

Spokoju nie zaznasz chłopcze :twisted:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

W. Pacuła o płycie DCD "Anastasis: "'Na pierwszy rzut oka nie słychać różnic w dynamice. Ta jest na CD wybitna i trudno by sobie było życzyć czegoś lepszego. A jednak... Wersja hi-res jest ciut cichsza, przez co skoki dynamiczne są wyraźniejsze, a CD, w bezpośrednim porównaniu, jest...

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2010/11/19 08:45 #358854

zombie napisał:

mnemonicboy napisał: ...a Zombie ze wstydu zapadł się pod ziemię i nastał święty spokój :mrgreen:

Spokoju nie zaznasz chłopcze :twisted:


M...boy nie martw sie ta deklaracja po pewnym czasie sam sie przekonasz ze beda z niej same korzysci :wink:

Na poczatek masz promocje darmo a to juz cos :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bardzo zdrowo i spokojnie żyje się nie zawracając sobie głowy chęcią "bycia HE audiofilem" => żeby żyć przyjemnie warto tej muzyki w końcu zacząć słuchać i poświecić jej chociaż trochę uwagi...
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator