HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2010/12/07 20:55 #360817

Zentaur w tej kwestii to klasa sama dla siebie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bardzo zdrowo i spokojnie żyje się nie zawracając sobie głowy chęcią "bycia HE audiofilem" => żeby żyć przyjemnie warto tej muzyki w końcu zacząć słuchać i poświecić jej chociaż trochę uwagi...

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2010/12/07 22:55 #360835

Zentaur, szkoda gadać....
POLECAĆ, kruca bomba, POLECAĆ! :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2010/12/22 12:17 #362331

Rekomendacja dla Wolfa! Sprzęt porządnie zapakowany, w dobrym stanie. Dobry kontakt i szybka przesyłka. Czego chcieć więcej. Polecam :!:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2011/03/25 23:11 #369819

Skiba => zdecydowanie rekomendacja.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bardzo zdrowo i spokojnie żyje się nie zawracając sobie głowy chęcią "bycia HE audiofilem" => żeby żyć przyjemnie warto tej muzyki w końcu zacząć słuchać i poświecić jej chociaż trochę uwagi...

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2011/03/26 19:12 #369862

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Edgar
> solidny Gość !

-> zasłużona rekomendacja!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2011/03/26 20:07 #369863

Zentaur po raz kolejny zasługuje na polecenie.
Bezproblemowy kontakt i konkretne decyzje.
Idealny partner do interesów :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2011/03/31 20:25 #370126

Ten wpis ma byc widoczny wiec:


PATRICK


Nic od niego nie kupilem, a dzieki niemu mam wymarzone kolumny w domu. Moze i w kilku kwestiach sie nie zgadzamy kermit, dziekuje, po raz kolejny. Moze i nie robiles tego dla mnie, ale Ja na tym skorzystalem. Amen :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2011/03/31 23:33 #370151

Dziekuje.

Sprawa wyglada tak ze jednemu chcialem pomoc jak przyjacielowi a Tobie przy okazji rowniez troche ulzyc :wink:

Bardzo sie ciesze ze jestes zadowolony z nowego nabytku.
Ze swojej strony szczerze gratuluje bo to zacne paczki pod kazdym wzgledem.

PS. Milo bylo Cie poznac w realnym swiecie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bardzo zdrowo i spokojnie żyje się nie zawracając sobie głowy chęcią "bycia HE audiofilem" => żeby żyć przyjemnie warto tej muzyki w końcu zacząć słuchać i poświecić jej chociaż trochę uwagi...

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2011/04/01 10:54 #370167

Prima Aprilis w tym roku zaczął się już 31 marca :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

W. Pacuła o płycie DCD "Anastasis: "'Na pierwszy rzut oka nie słychać różnic w dynamice. Ta jest na CD wybitna i trudno by sobie było życzyć czegoś lepszego. A jednak... Wersja hi-res jest ciut cichsza, przez co skoki dynamiczne są wyraźniejsze, a CD, w bezpośrednim porównaniu, jest...

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2011/04/01 21:40 #370206

Cos mi sie wpis "stegowal" ale grunt ze sens zostal zachowany :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2011/08/15 09:18 #376831

Konio => bardzo konkretny partner w interesach => zdecydowana REKOMENDACJA

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bardzo zdrowo i spokojnie żyje się nie zawracając sobie głowy chęcią "bycia HE audiofilem" => żeby żyć przyjemnie warto tej muzyki w końcu zacząć słuchać i poświecić jej chociaż trochę uwagi...

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2011/08/18 19:42 #376998

Polecam Patricka (kermita). Pancerne opakowanie przesyłki, pełna zgodność opisu z rzeczywistością i ogromny pozytywny szok po podłączeniu kolumn. Jestem okrutnie zadowolony!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2011/08/19 13:12 #377021

Tosmy sobie pokadzili :-D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bardzo zdrowo i spokojnie żyje się nie zawracając sobie głowy chęcią "bycia HE audiofilem" => żeby żyć przyjemnie warto tej muzyki w końcu zacząć słuchać i poświecić jej chociaż trochę uwagi...

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2011/08/22 18:39 #377138

Konio - szczerze polecam. Sympatyczny kontakt i całkowita zgodność opisu ze stanem faktycznym.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Skargi i rekomendacje. Opinie o użytkownikach. 2011/08/29 10:15 #377376

Witam jestem nowy na forum i miałem przyjemność kupować sprzęt od Anomandera, sprzęt w stanie idealnym, wszystko przygotowane do odsłuchu, a do transportu samochodem później zabezpieczone kilometrem taśmy i toną kartonu oraz foli bąbelkowej, ani jednej ryski i śladu kurzu, do głośników więcej preparatów konserwujących niż w małej hurtowni. Ostatni mój zakup to gramofon w stanie jak również idealnym.
Jeszcze raz dziękuje za świetną cenę i możliwość posłuchania. Polecam tego młodego człowieka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator