HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Stojak na 250 płyt CD => oddam ZA DARMO 2013/05/29 00:46 #408604

Witam!

Kolor mahoń , okleina sztuczna , materiał płyta MDF + aluminium , stan BDB (czysty nie poobijany). Służył mi dzielnie przez ostatnie dwa lata jako "biblioteczka podręczna" => akurat tyle płyt mam w ciągłym użyciu :) Jedyny warunek ODBIÓR OSOBISTY. Nie mam ochoty na pakowanie godzinami a i tak się okaże że jakiś idiota rozpierdzieli zawartość paczki... Poza tym zawsze zaproponuje dobrą kawe lub herbatkę. Jak trafię na uparciucha to i muzyki wspólnie posłuchamy troche ;)

Info na PW lub Mail patrick.international@gmail.com

jakieś zdjęcie załączę jutro

Pozdrawiam Paddy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Stojak na 250 płyt CD => oddam ZA DARMO 2013/05/31 10:50 #408671

a tak uny wygląda =>




U mnie był pełen więc nie wiem gdzie przesiałem cztery brakujące przegródki i raczej nie mam w najbliższej przyszłości w planach ich poszukiwań. Jeśli kiedyś się znajdą dam znać ;)
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Stojak na 250 płyt CD => oddam ZA DARMO 2013/06/27 19:21 #409454

Witam serdecznie!

Sprawa nieaktualna.

Pozdrawiam Paddy ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator