HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2014/02/09 20:46 #415047

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804
Tym bardziej że opisy przy opcjach anulowania komentarza sa na tyle nieprecyzyjne :unsure: że myślałem że złoże zażalenie na komentarz sprzedawcy - okazało się ze anulowałem wszystko...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2014/02/09 22:51 #415052

Jeśli tylko kupujesz na allegro, to negatywy wiszą Ci kalafiorem. Ja przestałem się przejmować, coś jest niezgodne z opisem- negatyw. Chyba tylko raz nie dostałem zwrotnego negatywa. Moja wina była taka, że w 30 minut, gość miał pieniądze na koncie.

Spora grupa handlujących używanymi płytami, kompletnie się do tego nie nadaje. Mam kilku ulubieńców, którzy sprzedają rzeczy ze śmietnika, a na zwrócenie uwagi na temat stanu, twierdzą, że mogę sobie w sklepie kupić. Oczywiście, stan bdb/idealny.

Gdzieś pisałem, że miałem też palanta, który twierdził, że nie zwraca uwagi na poligrafię, bo wg niego ona nie ma znaczenia. Może być podarta a i tak stan ogólny bdb.

Zatem Panowie, nie ma się co przejmować idiotami. Po prostu kupować u zaufanych sprzedawców.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2014/02/09 22:53 #415054

Fafniak napisał: Tym bardziej że opisy przy opcjach anulowania komentarza sa na tyle nieprecyzyjne :unsure: że myślałem że złoże zażalenie na komentarz sprzedawcy - okazało się ze anulowałem wszystko...


Kupowanie nowych vinyli, to jest sztuka, bo widywałem już nówki na półce sklepowej z poobijanymi rogami. Kupowanie używanych czarnych krążków, jest jak kupowanie używanych digi. Prosimy się tylko o kłopoty.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2014/02/09 23:00 #415056

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804
hmm mi powiem szczerze że jest dość obojętne w jakim stanie jest okładka - byleby się nie rozpadała. Natomiast jak igła przeskakuje to mnie krew zalewa....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2014/02/10 00:34 #415057

Patrick napisał: Sam mam na koncie trzy takie komentarze.

Dlatego ja zaczynam kupowanie od czytania negatywów i odpowiedzi na nie.
Wskaźnik procentowy już dawno przestał być miarodajny, bo większość sprzedawców hurtowych ma ponad 99% jakimś dziwnym trafem ;) Ostatnio kupowałem od gościa co miał ponad 20 tyś. pozytywów i ani jednego negatywa - magia allegro :lol: Ale transakcja przebiegła pomyślnie - POLECAM ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2014/02/10 07:21 #415058

Fafniak napisał: hmm mi powiem szczerze że jest dość obojętne w jakim stanie jest okładka - byleby się nie rozpadała. Natomiast jak igła przeskakuje to mnie krew zalewa....


To błąd! Stan okładki może być pierwszym ostrzeżeniem przed tym, co zastaniemy na samym winylu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2014/02/10 08:28 #415059

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804

Edgar napisał:

Fafniak napisał: hmm mi powiem szczerze że jest dość obojętne w jakim stanie jest okładka - byleby się nie rozpadała. Natomiast jak igła przeskakuje to mnie krew zalewa....

To błąd! Stan okładki może być pierwszym ostrzeżeniem przed tym, co zastaniemy na samym winylu...

Nie do końca precyzyjnie napisałem.
Jak wybieram płyty to oczywiście zwracam uwagę jak to wygląda (okładka) natomiast jeżeli okazuje się ze jest bardziej zniszczona a sama płyta jest ok. To olewam sprawę :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

Allegro => Nice Guys vs. Bad Guys 2014/07/11 12:27 #417341

Czy jest ryzyko ?
allegro.pl/show_item.php?item=4402482214...40a86acf77d00be2ff62
Nie znam firmy i pewnie niewielu zna bo jak na razie było 3 klientów, każdy zadowolony że palce lizać.
Jeśli zejdzie z ceną do 2600 to łyknął bym ale "siem boje", że to np. jakiś czwarty klon profilu bo trzy poprzednie zablokowane.
Po zakupach mogę zarekomendować mediamen1 jako Very Nice Guys.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator