fbpx

HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Transport z UK

Transport z UK 2010/08/13 12:23 #350046

• Konio
  • Konio Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Otrzymane podziękowania: 1
To chyba odpowiednie miejsce na ten temat.
Sprawa mocno zakręcona, otóż mam do kupienia fajny sprzęt w UK tylko jedyną formą przesyłki jest odbiór własny (a rozchodzi się o zestaw kina 7.1 :D - na szczęście poza subem same monitory) Sprzęt do odbioru w okolicach Londynu w ciągu tygodnia... Potrzebny pusty bagażnik i miejsce na tylnym siedzeniu ewentualnie jakiś bus...Może ktoś woził sprzęt jakąś firmą z wysp? Może jakiś użytkownik forum robi regularne kursy na wyspy? Może jakiś pomysł jak to dostarczyć? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

http://www.weterani.tk [/size]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Transport z UK 2010/08/13 19:37 #350079

• rajaz
  • rajaz Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wysyłałem paczkę z odtwarzaczem do Szkocji, do użytkownika o nicku krakoviak, za pomocą firmy Karolex, z tym że jakoś nie mogę namierzyć ich strony www. Wyślij PW do krakoviaka może coś pomoże.

Generalnie firma Karolex zbierała w ciągu tygodnia przesyłki w UK i w RP a w weekend przewozili całość z UK do RP i na odwrót. Podejrzewam, że firm tego typu jest u nas więcej.

Czarnokrążnik

Transport z UK 2010/08/14 10:05 #350124

• Konio
  • Konio Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
Zbadałem temat busów ale koszty są zdecydowanie za duże ze względu na rozmiary przesyłki...
Może trafi się aukcja gdzieś bliżej.

"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Transport z UK 2010/08/23 17:24 #350767

• Konio
  • Konio Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
Dziękuję wszystkim za pomoc :) Sprzęt dziś powinien trafić w moje ręce.

Pozdrawiam serdecznie!

• Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator