HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

mission m33i na m33 2011/02/10 22:57 #366420

posiadam 15-miesieczne m33i , kolor wisnia, stan ABSOLUTNIE IDEALNY- jak z fabryki, od kilku juz miesiecy wogóle nie uzywane- spakowane w kartony, kompletne, z podstawami z mdf etc.
ZAMIENIE na pierwszą wersje M33. warunek: tylko stan idealny, tylko kolor wisnia.
powód zamiany: bylem posiadaczem m33 i ich charakter bardziej mi pasuje.
m33 - lekka ekspozycja góry, szczegółowość
m33i- balans tonalny przesunięty w dół , więcej basu, przyciemnienie

zainteresowanych prosze o kontakt

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

mission m33i na m33 2011/02/11 00:15 #366425

Zadam jedno może niemądre pytanie i dam jedną radę.

Pytanie: to do tych missionów miałeś podłączony kabele Albedo Air III?
(pewnie nie, bo to lekki mezalians).

A teraz rada:
wykorzystaj to, że masz zastosowania bi-wiringu do tych kolumn.

Ja miałem m34i i na górę miałem podłączony kable Procaba LS15 a na dół LS25, tym prostym i tanim zabiegiem zredukowałem ilość wysokich tonów. Oczywiście możesz dobrać lepsze kable, ale moja propozycja jest b. tania i się sprawdza. Bawiłem się wszystkimi konfiguracjami kabli LS15/LS25/LS40 i po przestawieniach byly to 'całkiem inne kolumny'.

Więc jak chcesz dźwiękczonści i powietrze LS25 na górę, LS15 na średnio-niskotonowy i powinno być dobrze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

mission m33i na m33 2011/02/11 13:59 #366461

hej!
nie! nie do tych kolumn podłączone byly Albedo. albedo "graly" z Epos M15.2.
missiony to moje pierwsze kolumny, ktore gdy zaczelem "wspinac sie wyzej" w hi-fi zawsze byly sobie spakowane w kartony. gdy je w koncu sprzedalem bo myslalem ze juz nigdy mi sie nie przydadzą (chociaz zawsze sprawialy mi duzo frajdy i czulem, ze zle robie) okazalo sie ze przydalo by sie zkombinowac drugi system - do salonu , do muzyki rozrywkowej, ot taki ktory mozna włączyc kiedy przyjda znajomi. przeciez nie bede " palił" lamp tylko po to zeby cos tam sobie lecialo w tle... a i kabli od kolumn z "mojego systemu" nie bede co chwile przepinal do tranzystora kiedy wychodze a zona bedzie chciala sobie posluchac np. radia.
kupilem m33i ale tu sie ZDZIWILEM :shock: (w sklepie tego nie bylo tak ewidentnie slychac, w dodatku graly z Musicalem F. , a i tak nie bylo wcale "kremowo") ze kolumny ktore kupilem jako pewniak - mysle przeciez znam je na wylot- rzeczywiscie zmienily charakter. co za tym idzie dopisek"i" to nie chwyt marketingowy tylko naprawde cos przy tych kolumnach grzebali
pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

mission m33i na m33 2011/02/11 14:07 #366465

Moim zdaniem, milion razy łatwiej będzie sprzedać jedne i kupić drugie niż próbować szukać kogoś do zamiany.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam,
ecamel

mission m33i na m33 2011/02/11 15:05 #366480

obawiam sie ze masz racje... :(
ale ogloszenie juz jest wiec poczekam troche

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator