HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Transport z UK 2010/08/13 12:23 #350046

To chyba odpowiednie miejsce na ten temat.
Sprawa mocno zakręcona, otóż mam do kupienia fajny sprzęt w UK tylko jedyną formą przesyłki jest odbiór własny (a rozchodzi się o zestaw kina 7.1 :D - na szczęście poza subem same monitory) Sprzęt do odbioru w okolicach Londynu w ciągu tygodnia... Potrzebny pusty bagażnik i miejsce na tylnym siedzeniu ewentualnie jakiś bus...Może ktoś woził sprzęt jakąś firmą z wysp? Może jakiś użytkownik forum robi regularne kursy na wyspy? Może jakiś pomysł jak to dostarczyć? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Transport z UK 2010/08/13 19:37 #350079

Wysyłałem paczkę z odtwarzaczem do Szkocji, do użytkownika o nicku krakoviak, za pomocą firmy Karolex, z tym że jakoś nie mogę namierzyć ich strony www. Wyślij PW do krakoviaka może coś pomoże.

Generalnie firma Karolex zbierała w ciągu tygodnia przesyłki w UK i w RP a w weekend przewozili całość z UK do RP i na odwrót. Podejrzewam, że firm tego typu jest u nas więcej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Transport z UK 2010/08/14 10:05 #350124

Zbadałem temat busów ale koszty są zdecydowanie za duże ze względu na rozmiary przesyłki...
Może trafi się aukcja gdzieś bliżej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Transport z UK 2010/08/23 17:24 #350767

Dziękuję wszystkim za pomoc :) Sprzęt dziś powinien trafić w moje ręce.

Pozdrawiam serdecznie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator