HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jakich filmow nie lubicie? 2016/08/13 08:48 #434991

Amerykańskie komedie lubię, nie oglądam często, ale lubię, tak dla pośmiania się dla mnie "American Pie" mogło być. Chociaż oczywiście są też amerykańskie komedie, których nawet dla pośmiania się nie lubię, ale tytułów teraz nie pamiętam. Brazylijskie telenowele też nie za bardzo, wyjątek "Zbuntowany anioł" w dzieciństwie. instrumental ringtones -Polskich komedii romantycznych też za bardzo nie lubię, wolę zagraniczne czasem właśnie amerykańskie, francuskie, ale są też wyjątki, właśnie np "Nie kłam, kochanie" akurat lubię, "Tylko mnie kochaj". Te dla mnie są nawet ok. Z serialów to nie oglądam już wiele, czasem "Pierwszą miłość". Czasem mnie wkurza też co wymyślają w niej, ale nawet lubię. free iphone ringtones - Muszę zabrać się za oglądanie jakiegoś zagranicznego serialu, wiem, że jest tyle różnych, dobrych. Z innych, to nie mam chyba tak, że konkretnie nie lubię filmów danego kraju, bo właśnie mam tak, że lubię filmy różnych krajów i wiadomo czasem amerykańskie kino mi się nie spodoba, ale czasem i na nie mam ochotę, zależy od danego filmu. No ok, na pewno nie lubię polskich horrorów, ale i tak mamy ich mało, a jak jakieś robią, to są kiepskie, tutaj raczej bez wyjątku. Jedynie podobno im się ostatnio udał, ale to z thrillerów np "Ziarno prawdy", kiedyś obejrzę. A tak to nie mam chyba do końca takich typów. Zależy u mnie jak piszę od konkretnego filmu. No i ok, mało fantasy lubię, są wyjątki, ale raczej mało lubię, tak samo w sumie sci-fi. "Obcego" za bardzo nie lubię, to jest horror, a horrory bardzo lubię, ale jednak z sci fi i jednak nie dla mnie z tą mieszanką. Właśnie chyba dlatego też nie przepadam za filmami o kosmitach. atomic shark movie - Horrory tak, ale nie w kierunku sci fi raczej u mnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Luxion.

Jakich filmow nie lubicie? 2017/09/22 14:45 #439298

Ja nie lubię komedii romantycznych, a moja dziewczyna to by je cały czas ogladała

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator