HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

telewizor led 2011/11/14 23:18 #381735

witam chcialbym zasiegnac porady chcialbym kupic ojcu telewizor led 40 42 cale 100 hz full hd jakies propozycje do 2200 pln...moge ewentualnie cos dozucic dzieki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

telewizor led 2012/01/24 21:28 #385364

Polecam następujący wątek
viewtopic.php?f=3&t=22760&p=385363#p385363 masz tam kilka solidnych i godnych polecenia modeli.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.allaudio.pl - najlepszy sklep ze sprzętem audio i car audio w sieci!

telewizor led 2012/04/16 13:21 #390874

Dużo osób polecało mi swego czasu telewizory BRAVIA (te od kolorowych piłeczek, swoją drogą spece od reklamy też wykonali przednią robotę), ale niestety mam uzasadnione obawy, że ciężko będzie znaleźć wśród nich model o podobnych parametrach w podanej przez Ciebie cenie. W każdym razie możesz sprawdzić, dodatkowo na niektórych stronach są dodane samouczki: „Jak kupić telewizor”.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

telewizor led 2012/04/16 18:38 #390892

Zaznaczam, że nie jestem ekspertem, ale dużo na temat telewizorów czytałem po różnych forach.
Ogólnie polecane są samsungi, podobno są najlepsze jeśli chodzi o odczyt z usb najróżniejszych formatów i napisów.
Modele z szóstką na początku mają już prawdziwe 100hz, często jest tak, że jak jest 200hz to faktycznie ma tylko 50hz, także musisz się dobrze zorientować przed zakupem.
Niestety chyba za mniej niż 3 tysiące takiego samsunga nie kupisz.
Dosyć chwalone były jeszcze toshiby i sharpy, ale jakie konkretnie modele to nie pamiętam.
Odradzałbym lg ze względy na trwałość, na forach ludzie narzekali że się psują, u mnie w domu już 3 siadły monitory i po znajomych podobne opinie słyszałem.
Jeszcze nie wszystkie modele odczytują większe pliki niż kilka giga przez usb, także jakbyś ściągał sobie w super jakości jakiś film, to o usb zapomnij.
Jeśli chodzi o firmę panasonic to niby dobrzy są w plazmach a z ledów to o niczym konkretnym nie czytałem.
Firma sony jakoś na forach gdzie ludzie niby się znają też nie króluje, przynajmniej w tych kwotach około 3 tyś zł.
Acha, bywa jeszcze tak, że w danym modelu występowały dwie inne matryce a obudowa i oznaczenia te same.
Mi bardzo podobał się samsung 6500, wygląd super i obraz też bardzo dobry.
Jeśli trochę stanieje to sam pewnie sobie kupię.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

telewizor led 2012/07/13 20:07 #394097

Podobno nowa seria Sony wlasnie udana jest. O ile starsze mi sie nie podobaly i sam kupilem pare lat temu Samsunga, to teraz LEDy Sony, zwlaszcza 3D sa bardzo fajne.

Ale ekspertem nie jestem w tej dziedzinie, mowie o subiektywnych odczuciach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator