HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

TRON. 2010/11/14 19:52 #358419

Pamiętacie film z 1982 r. pt. Tron. 17 grudnia br. wchodzi do kin w technice 3D Tron: Dziedzictwo.



barth, kolejna pozycja do kolekcji!

Ciekawostką jest, że w obu filmach zagrał Jeff Bridges.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

TRON. 2010/12/22 14:35 #362338

Niedawno widziałem sample z tego filmu i musze przyznac,że zapowiada się dosyc ciekawie. Oby nie skończyło się na przesadzonej baśni Disneya...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Euro_Shoping - komputery, rtv,agd - Allegro

TRON. 2010/12/27 19:13 #362703

Widziałem go dwa dni temu. Zaskakująco dobry, chociaż nie liczyłem na zbyt wiele. Na szczególną uwagę zasługuję muzyka Daft Punk, nawiązująca do starszych elektronicznych klimatów. Przy napisach końcowych siedziałem wzruszony słuchając tej muzy...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

TRON. 2011/01/10 22:40 #364081

Nie oglądałem pierwszej części, a mój syn na bajki za duży... dla dorosłych za mały, więc Tron w sam raz...myślałem że będzie komiksowy i mnie nie wciągnie w system tak jak głównych bohaterów...wciągnął na pierwsze pół godziny, później temperatura opadła, ale takiej zajebistej ścieżki dźwiękowej nigdy nie słyszałem !... klimatyczna, wgniata w fotel, wątpię aby jakieś kino domowe mogło oddać kinowe efekty...dla niej samej warto pójść do kina !...kurcze jakbym miał więcej kasy kupiłbym sobie tego Ducati.....syn trochę rozczarowany że nie było praktycznie żadnego efektu 3 D na wyciągnięcie ręki...
W domu na DVD film może rozczarować....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"....ZGINĘŁA W NIEPOKOJU WIELKICH MIAST
OSNUTA HURAGANEM DURNYCH SPRAW
MALEŃKA TAJEMNICA - BYCIA W CISZY
LUB PO PROSTU BYCIA ..."
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator