HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Hobbit (film) 2014/09/24 09:55 #418710

emboy napisał: [to cytat z "Daleko od szosy"

Racja, to tekst Leszka Góreckiego, ale Bronek też miał fajne teksty ("Kawa musi być!") ;)
urbanator trafnie zauważył, że podczas gdy Anglosasi skupiają się obecnie na rozciąganiu rodzimej literatury do granic filmowych możliwości (Hobbit, wcześniej 8-częściowy Harry Potter) czy różnego rodzaju remake'ach czy spinn-offach, to my bezlitośnie tniemy klasyki...ale i tak pójdę na nowy-stary Potop (tak jak wybrałam się z ciekawości na odnowionego Titanica), żeby przekonać się na własne oczy, czy naprawdę aż tak kipi tą akcją i dynamiką. No i oczywiście pójdę na 3 część Hobbita - w dwóch wcześniejszych częściach rozczarowało mnie wiele rzeczy (np. smok, który wyglądał jak krzyżówka tyranozaura z rogogonem węgierskim z 4 części Harry'ego Pottera), ale mam nadzieję, że Jackson jakoś zgrabnie zakończy tę całą historię...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez pogodna.

Hobbit (film) 2014/12/04 19:27 #420526

Premiera 3 części Hobbita ma być 26 grudnia ale uwaga juz 19 grudnia mają się odbyć pokazy przedpremierowe w sieci kin Helios - ma być wyświetlany maraton czyli 3 części Hobbita - taka informacja jest na stronie tej sieci.



Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Hobbit (film) 2017/10/16 11:37 #439703

Uwielbiam ten film, ciągle do niego wracam. W swoim zyciu oglądałem go już chyba z 7 razy i nigdy mi się nie znudzi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator