HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

AVATAR 2009/12/24 21:10 #317462

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
No to nie mam wyjścia. Jadę na Sadybę. Mam niedaleko :)
Może sobie przy okazji portki kupię, bo tam nie ma tłumów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

AVATAR 2009/12/25 10:41 #317478

Wszystkim którzy wybierają się do Poznańskiego kina dziś lub jutro życzę udanego seansu i wyrozumiałości bo to pierwszy tak długi i wymagający dla sprzętu film w IMAX...
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

AVATAR 2009/12/27 20:41 #317671

Witam, jestem świeżo po seansie. Jak dla mnie totalna porażka, nudy, kluchy z olejem, banał, szkoda czasu i pieniędzy. Jestem tym bardziej rozczarowany że spodziewałem się naprawdę czegoś wyjątkowego a wyszło jak zwykle. Po tym reżyserze spodziewałem się dużo akcji i sporo efektów- niestety były tylko efekty, ale ileż można oglądać kwiatki i zwierzątka ? 3 godziny to stanowczo za dużo. Lepiej sobie animal planet włączyć i będzie podobnie. Oczywiście doceniam sposób przedstawienia świata, flory i fauny ale w tym filmie to przerost formy nad treścią, tym bardziej że główny wątek jest nad wyraz banalny. Nie polecam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AVATAR 2009/12/27 23:44 #317687

ale się dajecie nabić w butelkę.
Wielka nowość, cudowny film.
Już lecę do kina.
Może lepiej odkurzyć półki i wygrzebać np. Blade Runnera niż dać się lać pałą po głowie.
Tyle postów już jest w tym temacie.
Jak założyłem wątek z dobrymi filmami, to nikt nie odpisał że oglądnie bo jest zainteresowany.
Świetnie! Oglądajmy wszystko co nowe, bo jest nowe.
Terminatory, transformersy itd.
Ciekawe czy każdy widział np: Ben Hura, lub Pewnego Razu Na Dzikim Zachodzie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AVATAR 2009/12/28 00:52 #317688

KrzysLikeJazz napisał: ale się dajecie nabić w butelkę.
Wielka nowość, cudowny film.
Już lecę do kina.
Może lepiej odkurzyć półki i wygrzebać np. Blade Runnera niż dać się lać pałą po głowie.
Tyle postów już jest w tym temacie.
Jak założyłem wątek z dobrymi filmami, to nikt nie odpisał że oglądnie bo jest zainteresowany.
Świetnie! Oglądajmy wszystko co nowe, bo jest nowe.
Terminatory, transformersy itd.
Ciekawe czy każdy widział np: Ben Hura, lub Pewnego Razu Na Dzikim Zachodzie?


Widziałem
Ben Hura nie lubię, Pewnego razu na dzikiem zachodzie za to wielbię.

P.S
Strasznie przeżywasz :-D
Może Ty wolisz obejrzeć "Ben Hura" albo "Pewnego razu na dzikiem zachodzie" na LCD w domu, ale tak się składa, co jest diabelsko zaskakujące ,że kino istnieje po to żeby do niego chodzić szczególnie na filmy z duża ilością efektów specjalnych bądź technologią 3D. A Avatar na telewizorze 32 cale to będzie dopiero szmelc :) Rozumiem ,że w modzie jest niepodążanie za trendami i bycie ponad taka prostą rozrywką ale po co tyle emocji.
A w temacie są już dwie strasznie emocjonalne wypowiedzi jaki to syf i strata czasu a nikt tutaj przecież nie pieje ,że to arcydzieło.
Nie widziałem "The City of lost children"...nieźle zakręcony chyba się skuszę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

AVATAR 2009/12/28 09:39 #317692

Dobry czy kiepski, ale ludzie garną się do kina aby to sprawdzić.
Kiepsko "wystartował", daleko w tyle za Mrocznym Rycerzem, czy choćby nowym Harrym. Ale zaczyna się rozkręcać. Podobnie jak Titanic. 600 mln $ już "pękło". Będzie wysoko, oj będzie.
Dwa najbardziej kasowe filmy w historii kina od jednego reżysera? Całkiem możliwe

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez smykus.

AVATAR 2009/12/28 12:49 #317713

  • akreiksi
  • akreiksi Avatar
  • Gość
  • Gość

smykus napisał: Dobry czy kiepski, ale ludzie garną się do kina aby to sprawdzić :) .

Ja dziś to sprawdzę. :-D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AVATAR 2009/12/28 16:19 #317739

Konio napisał:

KrzysLikeJazz napisał: ale się dajecie nabić w butelkę.
Wielka nowość, cudowny film.
Już lecę do kina.
Może lepiej odkurzyć półki i wygrzebać np. Blade Runnera niż dać się lać pałą po głowie.
Tyle postów już jest w tym temacie.
Jak założyłem wątek z dobrymi filmami, to nikt nie odpisał że oglądnie bo jest zainteresowany.
Świetnie! Oglądajmy wszystko co nowe, bo jest nowe.
Terminatory, transformersy itd.
Ciekawe czy każdy widział np: Ben Hura, lub Pewnego Razu Na Dzikim Zachodzie?


Widziałem
Ben Hura nie lubię, Pewnego razu na dzikiem zachodzie za to wielbię.

P.S
Strasznie przeżywasz :-D
Może Ty wolisz obejrzeć "Ben Hura" albo "Pewnego razu na dzikiem zachodzie" na LCD w domu, ale tak się składa, co jest diabelsko zaskakujące ,że kino istnieje po to żeby do niego chodzić szczególnie na filmy z duża ilością efektów specjalnych bądź technologią 3D. A Avatar na telewizorze 32 cale to będzie dopiero szmelc :) Rozumiem ,że w modzie jest niepodążanie za trendami i bycie ponad taka prostą rozrywką ale po co tyle emocji.
A w temacie są już dwie strasznie emocjonalne wypowiedzi jaki to syf i strata czasu a nikt tutaj przecież nie pieje ,że to arcydzieło.
Nie widziałem "The City of lost children"...nieźle zakręcony chyba się skuszę.


1. Tak . Kino istnieje, domy publiczne też istnieją, ale nie chodzę tam, tylko z tego względu że istnieją.
2. Tak . Nikt nie pieje że arcydzieło, ale swój wątek ma ten film jak i wiele innych, a cała masa dobrych filmów nie ma.
3. Wolisz kiepski film w kinie, a ja wole dobry film w domu choćby na starym tv.
Inna sprawa, że nie będę słuchał piszczące dzieciaki w fotelu obok mnie, lub grubasa jedzącego chipsy jeden za drugim.
Gdyby była kultura oglądania filmów w kinie to jeszcze bym się skusił.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AVATAR 2009/12/28 16:22 #317740

smykus napisał: Dobry czy kiepski, ale ludzie garną się do kina aby to sprawdzić :) .
Kiepsko "wystartował", daleko w tyle za Mrocznym Rycerzem, czy choćby nowym Harrym. Ale zaczyna się rozkręcać. Podobnie jak Titanic :) . 600 mln $ już "pękło". Będzie wysoko, oj będzie :)
Dwa najbardziej kasowe filmy w historii kina od jednego reżysera? Całkiem możliwe


Teraz żartujesz hmmm?
Co interesują mnie takie dane i jakie to ma przełożenie na jakość filmu?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AVATAR 2009/12/28 16:27 #317741

KrzysLikeJazz napisał: Tak . Nikt nie pieje że arcydzieło, ale swój wątek ma ten film jak i wiele innych, a cała masa dobrych filmów nie ma.


To pozakładaj wątki. Ktoś Ci broni?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AVATAR 2009/12/28 16:31 #317742

KrzysLikeJazz napisał:

smykus napisał: Dobry czy kiepski, ale ludzie garną się do kina aby to sprawdzić :) .
Kiepsko "wystartował", daleko w tyle za Mrocznym Rycerzem, czy choćby nowym Harrym. Ale zaczyna się rozkręcać. Podobnie jak Titanic :) . 600 mln $ już "pękło". Będzie wysoko, oj będzie :)
Dwa najbardziej kasowe filmy w historii kina od jednego reżysera? Całkiem możliwe


Teraz żartujesz hmmm?
Co interesują mnie takie dane i jakie to ma przełożenie na jakość filmu?



Z czego mam żartować? Że Titanic jest najbardziej kasowym filmem? I, że jest szansa, że Avatar zarobi podobne pieniądze?

KrzysLikeJazz napisał: Co interesują mnie takie dane


Nie muszą Cię interesować

KrzysLikeJazz napisał: jakie to ma przełożenie na jakość filmu?


Nie ma żadnego. Wielkość zarobionych pieniędzy nie musi być wprost proporcjonalna do "wielkości" filmu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AVATAR 2009/12/28 16:39 #317743

smykus napisał:

KrzysLikeJazz napisał:

smykus napisał: Dobry czy kiepski, ale ludzie garną się do kina aby to sprawdzić :) .
Kiepsko "wystartował", daleko w tyle za Mrocznym Rycerzem, czy choćby nowym Harrym. Ale zaczyna się rozkręcać. Podobnie jak Titanic :) . 600 mln $ już "pękło". Będzie wysoko, oj będzie :)
Dwa najbardziej kasowe filmy w historii kina od jednego reżysera? Całkiem możliwe


Teraz żartujesz hmmm?
Co interesują mnie takie dane i jakie to ma przełożenie na jakość filmu?



Z czego mam żartować? Że Titanic jest najbardziej kasowym filmem? I, że jest szansa, że Avatar zarobi podobne pieniądze?

KrzysLikeJazz napisał: Co interesują mnie takie dane


Nie muszą Cię interesować

KrzysLikeJazz napisał: jakie to ma przełożenie na jakość filmu?


Nie ma żadnego. Wielkość zarobionych pieniędzy nie musi być wprost proporcjonalna do "wielkości" filmu


te uśmiechy sugerują pewne odczucia.
Ot co.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AVATAR 2009/12/28 16:50 #317744

Już ich nie ma. Lepiej?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AVATAR 2009/12/28 17:15 #317749

smykus napisał: Już ich nie ma. Lepiej?

No pewnie.
Spoko men.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AVATAR 2009/12/28 18:55 #317758

A ludzi ładnie opętało. Takiego tłoku w kinach nie pamiętam.

Stawiam ,że film pobije Titanica pod względem zarobionej kasy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator