HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Bękarty wojny 2009/09/13 13:51 #303837

Dzisiaj-jutro sie wybieram. Może juz ktos widział??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

Bękarty wojny 2009/09/14 12:21 #303917

widzial wczoraj wlasnie
dla mnie bomba. w klimacie QT iscie. dialogi, humor o czarnym zabarwieniu i to co sie najbardziej podobalo to budowanie napiecia. oczywiscie swietne ujecia zblizenia kolory scenografia. muzyka - hhmmm sciezki chyba nie bedzie.
bardzi dobrze dobrani aktorzy do rol i gra na wysokim poziomie. w sumie scenariusz prosty ale jest na co popatrzec. ja polecam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bękarty wojny 2009/09/19 01:05 #304809

Jeszcze nie widziałem, ale jakoś Brad Pitt nie kojarzy mi się z dobrym ambitnym kinem, a już zupełnie z klimatami Quentina Tarantino. Historia wydaje się tak durna, jakby wymyślił ją jakieś smarkacz najarany zielskiem. Zresztą Pitt nie ma ostatnio szczęścia, historia Benjamina Buttona była równie idiotyczna. W każdym razie wydaje mi się, że wyobraźnia u Tarantino się skończyła.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bękarty wojny 2009/09/19 12:18 #304848

obejrzyj w wolnej chwili. latwiej bedzie sie ustosunkowac.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bękarty wojny 2009/09/21 23:08 #305186

No i obejrzałem, nie powiem że to zmarnowane 19zł, ale dobrze że nie 20 ;) Film jest nudnawy, muzycznie pusty (tym bardziej u Tarantino), postaci są źle "wprowadzone", itd. itp. Parę scen całkiem śmiesznych i na tym koniec. Aha, oczywiście krwawe sceny bardzo realistyczne, tylko po co... Hitler i Goebbels w konwencji kabaretowej, bo tak najłatwiej. Jedyne czego nie rozumiem, to dlaczego Tarantino najbarwniejszą i najsympatyczniejszą postacią uczynił "łowcę Żydów" :shock:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bękarty wojny 2009/09/22 00:57 #305193

Z jednym sie zgodzę. "Łowca Żydów", to najlepsza postać w filmie. Zarówno w scenariuszu, tez i jako aktor.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

Bękarty wojny 2009/09/22 08:11 #305201

wspominalem ze sciezki chyba nie bedzie ale zastanawialem sie jaka muzyka by pasowala do panujacego klimatu w filmie i ciezko wskazac oczekiwania muzyczne natomiast bylo duzo ciszy pasujacej do scen co potegowalo budowanie napiecia a oto chyba glownie chodzilo.

raczer powaznie sie nudziles? ja po rozdziale pierwszym juz bilem brawo. wszedlem w klimat jak w dym.

coz gusta nie podlegaja dyskusji

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bękarty wojny 2009/09/22 23:40 #305315

themoon napisał: raczer powaznie sie nudziles? ja po rozdziale pierwszym juz bilem brawo. wszedlem w klimat jak w dym.

Nudziłem może nie, ale są dłużyzny i niespecjalnie ekscytujące pogadanki, podobnie zresztą było w Kill Billu. Może to jest fajne po raz pierwszy, ale ja to wszystko już gdzieś widziałem. Pierwszy rozdział był dobrze zagrany, chociaż to bajeczka, w takie ceregiele Naziści się nie bawili. Nie wyczułem żadnego klimatu, bo całość wydała mi się dość sztuczna. Poza tym temat wojny jest już tak wyeksploatowany, że naprawdę trudno coś wymyślić. Niech Tarantino wróci do tematów z rodzimego podwórka, do swojej bajki, wtedy będzie najlepszy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bękarty wojny 2009/09/22 23:44 #305316

Uwielbiam Tarantino, ale akurat Kill Billa nie trawię. Dla mnie jest nudny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

Bękarty wojny 2009/09/26 07:50 #305678

jednak jest soundtrack

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bękarty wojny 2009/10/22 20:13 #308384

tytul tego filmu... powinno byc jakos tak:

Benkarti wojny

bekardy wojny

Benkarty wojny

ta czecia propozycja chyba jest zgodna z intencja ARTYSTY.

ale komus w polsce znowu zabraklo jajek, nie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bękarty wojny 2010/01/27 12:58 #322998

Jeden z nielicznych filmów których nie dooglądałem do końca. Nudy, nudy, nudy... Tarantino w kryzysie, obawiam się że się z niego nie podniesie, formuła jego filmów na wyczerpaniu. Ile razy można oglądać pokaz sadystycznego wycinania w pień przeciwników?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bękarty wojny 2010/01/27 18:13 #323099

A mi się podobał...naprawdę świetna kreacja Christoph'a Waltz'a - płk Landa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bękarty wojny 2010/01/28 21:00 #323416

Elessar napisał: A mi się podobał...naprawdę świetna kreacja Christoph'a Waltz'a - płk Landa.


Jedyny plus tego filmu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

INTEL NUC+Cały set M2Tech HiFace EVO jako odtwarzacz plików audio, DAC DIY na AD1865,DAC na WM8742 DIY ,Fadel Art Reference One, pre P 1.7 Pass klon ,Aleph5 Pass klon, RR2 AkustyK,IC DIY linki ze srebra w teflonie.Tor zbalansowany.Wzmacniacz słuchawkowy klon Soha Mk III,AKG K701

Bękarty wojny 2010/01/29 00:17 #323501

Dobra gra aktorska, ciekawa fabuła, podobał mi się ten film.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator