HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Kac vegas 2011/10/22 08:57 #380587

90% współczesnych, a w szczególności 99,999999 (9N :mrgreen: ) hamerykańsko-hollywoodskich można tak podsumować.



Tyle, że w przypadku oglądania transformersów towarzyszyły mi mieszane uczucia:
- obojętność (wobec tego co działo się na ekranie)
mieszała mi się ze
- znudzeniem (tym co działo się na ekranie)

A to już nie jest takie częste, film może być o niczym ale może wciągać, bawić, ciekawić, czy odrzucać itp..
Ale nuda i obojętność to znak że coś się dzieje, coś niedobrego, nigdy nie szukałam w kinie nie wiadomo jakich wartości , zawsze raczej rozrywki, ale to co ostatnio serwują w tych wielkich produkcjach to wielkie NIC, coraz częściej nie mam kłopotu z tym by przerwać oglądanie filmu, odłożyć płytę do pudełka nie dokończyć oglądania i odnieść do wypożyczalni zadowolony, że straciłam tylko 1.5F na wypożyczeniu (a mogłem kupić albo wykosztować się na wyjście do kina).

a może po prostu się starzeję :roll:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kac vegas 2011/10/27 23:36 #380937

Spoko film trochę pośmiałam się oglądając go

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kac vegas 2011/11/09 19:36 #381502

A mnie podobało sie jak jechali radiowozem i padł tekst przez megafon: " Pani w panterce - niezłe zderzaki" :-D . Dobre też było jak tygrysa zapierdzielili Tysonowi i przeglądali zapis z monitoringu i jeden zapinał tygrysa od tyłu.

Szczerze nie rozumiem negatywnych komentarzy wobec tej komedi.Ja sie dobrze bawiłem , a jak z drugą częścią też jest dobra.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kac vegas 2011/11/15 10:27 #381757

Pierwsza część była rewelacyjna, szczególnie scena z Tysonem po tym jak obejrzał video z monitoringu. Co do drugiej to niesetety trochę mnie rozczarowała. Nie mówie, że bawiłem się źle, ale spodziewałem się jednak czegoś więcej.


Pozdrawiam diablo78

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kac vegas 2011/12/18 21:09 #383595

"Zaliczyłem" dwójkę Kaca. Tak jak do pierwszego filmu wracałem kilkakrotnie, bo mnie śmieszył, tak dwójkę musiałem podzielić na części by ją obejrzeć. Krótko mówiąc nudziła mnie, a powtarzane numery ze mianą miejsca akcji, już nie wywoływały uśmiechu. Taki więc dwójka w Bangkoku nie śmieszy.

P.S.

Podobno jest już w przygotowaniu trójka, a nasza polska kinomatografia szykuje Kac Wawa, z Borysem Szycem w roli głównej, z piosenką tytułową zaśpiewaną przez Dorotę "Dodę" Rabczewską.

Czy ktoś zna jakieś przecieki, oprócz tych prasowych?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator