HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Kac vegas 2010/04/25 08:29 #341508

frank napisał: Głupie do bólu,być może to zaleta tego filmu.
Wtórny,kiepsko zagrany,ąż dziwi tyle pozytywnych opinii.
Smutne,że od lat równolegle do produkcji filmowej spada również poziom odbiorcy.


Zgadzam się z tobą w 100%,marne aktorstwo i wtórność a tak głupie że szkoda na to czasu .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kac vegas 2010/04/27 19:34 #342037

Ha ha,nie zrozumieliscie tego prostego filmu?Przykre... :lol:
Jestem gotów objasnic kazdą scene :-D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nadaje z Gdyni

Kac vegas 2010/04/27 19:43 #342039

  • themule
  • themule Avatar
  • Gość
  • Gość
obejdzie sie. Srednio jest co objasniac ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kac vegas 2010/04/28 10:53 #342109

Cóż o gustach się nie dyskutuje,
poczucie humoru też może być różne.

Zdaje sobie sprawę że są tacy co lubią oglądać filmy komediowe w stylu debilnego "17 Again".

Wielbicielom głupich (romantycznych) i schematycznych do bólu pseudo zabawnych komedii życzę wszystkiego najlepszego.

Z pozostałymi zobaczę się "w kinie",
na "Kac Vegas 2"!


Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kac vegas 2010/06/08 17:47 #346021

film jak muzyka popowa. Można strawić, ale po kiego diabła.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kac vegas 2010/11/28 15:23 #360007

Dla miłośników Kac Vegas polecam
"Zanim odejdą wody"

podobne klimaty i nasz ulubiony brodacz w roli głównej

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Marantz~SA7001~PM7001~B&W685~Qed SilverSpiral~Qed XTube400~IsoTek Premium~Sennheiser HD555

Kac vegas 2011/07/25 20:12 #375749

frank napisał: Głupie do bólu,być może to zaleta tego filmu.
Wtórny,kiepsko zagrany,ąż dziwi tyle pozytywnych opinii.
Smutne,że od lat równolegle do produkcji filmowej spada również poziom odbiorcy.

:lol:
Nie wiem co mnie bardziej rozbawilo-ten wpis czy sam film :lol:

O poziomie odbiorcy to bym sie nie wychylal na Pana miejscu-czyli osoby spodziewajacej sie po Kac Vegas arcydziela kinematografi.Moze jeszcze bylo sie pokusic o porownanie z Chaplinem i produkcji z tamtych lat?

Kazdy wiedzial czego sie spodziwac po tym filmie(ja wiedzialem ze to nie jest dokument :lol: ),a ze salwy smiechu byly wieksze niz sie spodziewal to faktycznie nalezy film zganic i najlepiej porownac do 'Ojca chrzestnego" :lol:

A najlepsze bylo jak maly trzepal gruche :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kubica support!

Kac vegas 2011/07/31 23:39 #376008

Gawron___m napisał:

frank napisał: Głupie do bólu,być może to zaleta tego filmu.
Wtórny,kiepsko zagrany,ąż dziwi tyle pozytywnych opinii.
Smutne,że od lat równolegle do produkcji filmowej spada również poziom odbiorcy.

:lol:
Nie wiem co mnie bardziej rozbawilo-ten wpis czy sam film :lol:

O poziomie odbiorcy to bym sie nie wychylal na Pana miejscu-czyli osoby spodziewajacej sie po Kac Vegas arcydziela kinematografi.Moze jeszcze bylo sie pokusic o porownanie z Chaplinem i produkcji z tamtych lat?

Kazdy wiedzial czego sie spodziwac po tym filmie(ja wiedzialem ze to nie jest dokument :lol: ),a ze salwy smiechu byly wieksze niz sie spodziewal to faktycznie nalezy film zganic i najlepiej porownac do 'Ojca chrzestnego" :lol:

A najlepsze bylo jak maly trzepal gruche :lol:



Popieram całkowicie wypowiedź franka.Drugiej części nie mam zamiaru oglądać.Strata czasu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

INTEL NUC+Cały set M2Tech HiFace EVO jako odtwarzacz plików audio, DAC DIY na AD1865,DAC na WM8742 DIY ,Fadel Art Reference One, pre P 1.7 Pass klon ,Aleph5 Pass klon, RR2 AkustyK,IC DIY linki ze srebra w teflonie.Tor zbalansowany.Wzmacniacz słuchawkowy klon Soha Mk III,AKG K701

Kac vegas 2011/08/01 23:32 #376126

Jeszcze raz powiem -to nie mialo byc DZIELO KINEMATOGRAFI!

Ja sie swietnie bawilem,wiec nie byla to strata czasu.

A jak ktos chce uchodzic za czlowieka obeznanego ze swietnym gustem,wysmakowanym i nie omylnym powinien umiec wywnioskowac chocby z trailera z czym bedzie mial do czynienia a nie plakac ze czas stracil.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kubica support!

Kac vegas 2011/09/05 21:48 #377794

Gawronie, pomijasz jedną bardzo istotną dla kina rzecz.

Otóż każdy ma swoja poprzeczkę i każdy doskonale wie - nie tylko dzięki trailerom - czym jest dany film i do jakiej klasy należy; stosując prosty podział na kino ambitne / mniej ambitne / czysto rozrywkowe można wybronić każdy szmirowaty gniot, pisząc w zasadzie że to po prostu rozrywka a ktoś komu się nie podoba ma złe podejście.
to błąd.

otóż podejście podejściem, a kłamstwo kłamstwem.

ja, dla przykładu, fantastycznie bawię się przy przerysowanych produkcjach typu gore, świadomie kręconych pastiszach horrorów klasy D i niżej i wszelakich parodiach starych filmów z lat 80-tych. równie dobrze - w odpowiednich momentach - bawić się można przy klasycznej rozrywce w stylu szklanej pułapki, rambo, terminatorach, filmach akcji itp itd.

kiedy jednak ktoś opisuje film jako wyjątkowy, zdolny zaskoczyć, wybitny - podając jednocześnie stary zbiór głupawych gagów z poziomu gimnazjum ubranych w nowoczesne ciuszki - to jest kłamstwo. i tym jest ten film. kłamstwem był avatar, kłamstwem był titanic, pearl harbour, kłamstwem są transformersy i fast furious, step up i cała gama uwłaczających portfelom kinomana szmir.

to nie jest kwestia gustu - Ciebie bawi jak po pijaku ktoś sobie robi tatuaż, i nie wie że pół nagi kolega śpi na dachu. na studiach nie takie rzeczy się dzieją i nikt nie mówi że to kogoś zaskakuje. mnie bawi wysublimowany żart allena albo absurdalny cynizm jarmusha, kwestia gustu.

Ale jeśli rozreklamowany gniot ze scenariuszem który przewidzi każde dziecko do lat 4 wychowane w normalnych nie-patologicznych rodzinach, napisany na kolanie i zagrany przez kłody drewna ktoś podaje mi jako "fajną rozrywkę" ta ja mu mówię "fuck you" bo to ani fajne, ani nowatorskie, po prostu cwaniackie odgrzewanie starego psiego guano.

przy okazji - to że film taki bije rekordy świadczy naprawdę źle o stanie publiki. to kolejny krok do pauperyzacji gówna, do zrobienia z łajna mainstreamu, do spychania ambitnego kina w meandry nieopłacalnej niszy, to jest jeden wielki szajs który z czystą rozrywką nie ma nic wspólnego.

proszę tego nie brać do siebie - ot taka mała tyrada a'propo stanu dzisiejszego kina, robienia z ludzi idiotów i kondycji współczesnego kina znajdującego się na równi pochyłej w stronę dawno nie opróżnianej kloaki.

ale to tylko moje zdanie i nikt się nie musi z nim zgadzać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

analog >> digital

Kac vegas 2011/09/27 17:07 #378830

Mam "dwójkę" jeszcze nie oglądaną :?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kac vegas 2011/10/18 10:41 #380358

Kac Vegas 2 - jeszcze trochę i obejrzę, w grudniu wychodzi na płytach.

A w przyszłym roku powraca król komedii seksualno - sytuacyjnych.

American Pie Reunion,
wracają do korzeni serii, ze starymi aktorami.

:lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kac vegas 2011/10/20 16:22 #380495

Outpt

Widzisz dla mnie parodie horrorow too czas stracony i nic smiesznego.

Kłamstwem byl Titanic i Transformersy? :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: Chiba nie zkumalem o co Ci sie rozchodzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kubica support!

Kac vegas 2011/10/21 09:25 #380527

Transformersy (wszystkie części) to takie świetnie zrealizowane (dźwięk, obraz, efekty specjalne), nakręcone z wielkim rozmachem wielkie NIC.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kac vegas 2011/10/21 22:45 #380568

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

wdehe napisał: Transformersy (wszystkie części) to takie świetnie zrealizowane (dźwięk, obraz, efekty specjalne), nakręcone z wielkim rozmachem wielkie NIC.


90% współczesnych, a w szczególności 99,999999 (9N :mrgreen: ) hamerykańsko-hollywoodskich można tak podsumować.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgbarthredakcjaModerator