HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

AXLIN model SR-16 co to jest? 2019/07/07 18:01 #446973

Witam
Jestem tu nowy,i chyba na stałe.
Mam problem z sprzętem.

Mam coś takiego jak AXLIN mod sr-16,w sieci nic nie mogę poszukać na ten temat a nawet nie wiem co to jest ?
Proszę o jakąkolwiek informację.
Pozdrawiam POTOP
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AXLIN model SR-16 co to jest? 2019/07/09 15:31 #446984

Wygląda jak radiostacja CB.
Popytaj na jakichś forach dla krótkofalowców albo na elektrodzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AXLIN model SR-16 co to jest? 2019/07/09 20:12 #446985

Dzięki ,dostałem też od znajomego taką odpowiedź cyt:
To jest odbiornik CB nie ma możliwości nadawania tylko nasłuch na VHF i UHF używane w samochodach kiedyś (dlatego ma wejście na 12 vdc) jak w zestawach krótkofalarskich (zasilanie 220v)Obsługa max do 16 kanałów.
Trochę dziwne bo szukałem podobnego sprzętu w sieci i nie ma nic! Raczej to nie możliwe że
jest przedmiot,a GOOGLE nie ma nic do powiedzenia na ten temat.Firma AXLIN gdzieś mi się pojawiła na szwedzkiej aukcji.Też nie wiem co robili i co to za firma? Może jest na tym forum jakiś specjalista co ma coś konkretnego na ten temat do powiedzenia.
Dziękuje za jakąkolwiek podpowiedź, lubię widzieć co mam.
Pozdrawiam POTOP

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AXLIN model SR-16 co to jest? 2019/07/09 21:12 #446986

POTOP napisał: Raczej to nie możliwe że jest przedmiot,a GOOGLE nie ma nic do powiedzenia na ten temat.

Bardzo możliwe, wystarczy, że przedmiot pochodzi sprzed czasu internetu i gugla, o co nie trudno.

POTOP napisał: Może jest na tym forum jakiś specjalista co ma coś konkretnego na ten temat do powiedzenia.

Może, aczkolwiek nie liczył na to za bardzo, to jest forum głównie o sprzęcie audio, a zakładka Car Audio leży odłogiem i nic się tu nie dzieje z prostej przyczyny, nikogo tutaj to nie interesuje, a krótkofalarstwo jako temat chyba nawet nigdy się tu nie pojawiło. Nie to forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

AXLIN model SR-16 co to jest? 2019/07/09 22:04 #446989

Rozumiem,może nie w to miejsce trafiłem.
Na takich forach zawsze są ludzie którzy mają dużą wiedzę,niekiedy ze względu na doświadczenie,lub wiek.Zawsze ktoś kogoś zna co może wiedzieć. Co do sieci to jest dużo wiedzy,ogrom zdjęć i opisów.Nie powiem że jest wszystko,ale zawsze jakiś ślad,czy kierunek można odszukać. Tym razem jestem trochę zaskoczony że taki AXLIN pewnie seryjnie produkowany nie jest do odnalezienia.Z drugiej strony to mnie cieszy że mam sprzęt o którym nie ma żadnych informacji,szukam dalej,może coś w końcu znajdę.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator