HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Saab 9-3 i Audio

Saab 9-3 i Audio 2009/06/09 22:43 #297717

• Joozek
  • Joozek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam! 8) Czy ktoś miał do czynienia z tym samochodem pod względem audio? Mój jest z rocznika 2005 i wiem,że ciężko jest tam z modyfikacją sprzętu.(światłowody i trudno pobiera się sygnał) Ale wiem,że jak się chce to można! Bo widziałem zmodyfikowane saaby.

Jeśli ktoś coś o tym wie to byłbym wdzięczny o poradę. 8)

Ktoś może wie skąd pobrać sygnał?

Interesuje mnie 5głośników z przodu + wzmacniacz. Co dobrze zagra itp? Słucham muzyki raczej dynamicznej-Rock. Ale Jazz też się pojawia :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

EXIT MIUSIC.

Saab 9-3 i Audio 2009/06/10 00:52 #297725

• rysiek
  • rysiek Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master

Joozek napisał: Interesuje mnie 5głośników z przodu + wzmacniacz.

??

Saab 9-3 i Audio 2009/06/10 08:14 #297737

• Joozek
  • Joozek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
W takim razie widzę,że rysiek mi nie pomożesz. Tak w saabie 9-3 z przodu jest 5 głośników. (W drzwiach 2x i pod szybą 3x)

EXIT MIUSIC.

Saab 9-3 i Audio 2009/06/10 09:57 #297740

• guziec
  • guziec Avatar
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru

Joozek napisał: W takim razie widzę,że rysiek mi nie pomożesz. Tak w saabie 9-3 z przodu jest 5 głośników. (W drzwiach 2x i pod szybą 3x)

Joozek napisał:
Interesuje mnie 5głośników z przodu + wzmacniacz. Co dobrze zagra itp? Słucham muzyki raczej dynamicznej-Rock. Ale Jazz też się pojawia :)

Bo tu trzeba czegos więcej , niz prosta odpowiedz - jaki głośnik zmieści otwór w Saabie. Tej powinien udzielić serwis wraz z ew dopuszczalną głębokością.

Stereo jest systemem gdzie reprodukcja oparta jest na dwóch zestawach glośnikowych umieszczonych przed sluchaczem , a zestawy glośnikowe znajdują sie w jednakowej odleglości od sluchacza .
Stosując pięć przetwornikow ( w tym głośnik centralny ) , trzeba miec jasną koncepcję CO i DO CZEGO chcemy zbudować ?
Tylko czesciową odpowiedz w zakresie ilości glośników może dać podział pasma pomiędzy przetwornikami.

• Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator