HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

glosniki do przednich drzwi?Jaka marka?cena nie gra roli 2009/03/16 21:02 #290531

witam
poszukuje glosnikow do auta i nie za bardzo znam sie na audiofilskich markach glosnikow samochodowych,co innego sprzet domowy stereo tu mam cos do powiedzenia i bym sobie doradzil ale car audio?Z tym troche gorzej :P Posiadam radyjko Nowke Alpine ida x001, subwoofer infinity i wzmacniacz JBL, dokupic chce glosniki na przednie drzwi i tyl auta...
Cena nie gra roli ma to byc mistrzostwo swiata!!!!
Dziekuje panowie z gory za zainteresowanie sie moim Tematem :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Byc audiofilem a nazywac sie nim to roznica...

glosniki do przednich drzwi?Jaka marka?cena nie gra roli 2009/04/05 14:45 #292660

rainbow :]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

glosniki do przednich drzwi?Jaka marka?cena nie gra roli 2009/04/05 14:48 #292661

Jezeli cena nie gra roli to napisz maila do Mcintosha. Zrobią ci głosniki na zamówienie pod twój samochód...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bowers&Wilkins CDM 1 SE---Gainclone (Brian GT version)----DiY preamplifier----DAC Lampucera
Marantz CD 67 MK II

glosniki do przednich drzwi?Jaka marka?cena nie gra roli 2009/04/05 14:55 #292663

To McIntosh robi głośniki?

Jeśli masz za dużo pieniędzy, kup hand-made Gorlich.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

glosniki do przednich drzwi?Jaka marka?cena nie gra roli 2009/04/05 16:55 #292671

Patyk napisał:
Jeśli masz za dużo pieniędzy, kup hand-made Gorlich.


Tutaj mocno bym się przeciwstawił takiej propozycji na zasadzie "kup sobie". Zestawy oparte na tym charakterystycznym przetworniku są skierowane do grupy klientów o ściśle sprecyzowanych oczekiwaniach.To nie są głośniki, które można kupić w ciemno , przed zakupem należy dokładnie ich sobie posłuchać, aby nie było niespodzianek.

Patyk napisał: To McIntosh robi głośniki?


www.mcintoshlabs.com/products/895.asp

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

glosniki do przednich drzwi?Jaka marka?cena nie gra roli 2009/04/05 18:31 #292679

rysiek napisał:

Patyk napisał:
Jeśli masz za dużo pieniędzy, kup hand-made Gorlich.


Tutaj mocno bym się przeciwstawił takiej propozycji na zasadzie "kup sobie". Zestawy oparte na tym charakterystycznym przetworniku są skierowane do grupy klientów o ściśle sprecyzowanych oczekiwaniach.To nie są głośniki, które można kupić w ciemno , przed zakupem należy dokładnie ich sobie posłuchać, aby nie było niespodzianek.

Myślisz, że temu klientowi tak bardzo na tym zależy? "Cena nie gra roli" w temacie jest dość sugestywne. Na hand-made jest największy lans, no i całe srebrne są. :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

glosniki do przednich drzwi?Jaka marka?cena nie gra roli 2009/04/05 18:44 #292680

Patyk napisał: Na hand-made jest największy lans, no i całe srebrne są. :wink:

:-D A to już zupełnie inny temat ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

glosniki do przednich drzwi?Jaka marka?cena nie gra roli 2009/04/05 19:01 #292681

Przetworniki Gorlich sa z pewnoscia w czolowce. Odpowiednio zaaplikowane tworza super klimat i muzykalnosc. W aucie...

Tak , jak "cena nie gra..." to Maki => bedzie jak w Bentley'u :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

glosniki do przednich drzwi?Jaka marka?cena nie gra roli 2009/04/05 22:40 #292699

Przypomnialem sobie , dla kolesi HE przygotowuje klamoty Rogue Acoustics => drozsze od Maka :-D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

glosniki do przednich drzwi?Jaka marka?cena nie gra roli 2009/04/07 00:53 #292815

ok ok heheh no tak... przepraszam panowie macie racje sa przeciez glosniki za xxx kasy... Myslalem cos do 3tys zl...
i zakupilem juz Focale 165 KR 2... moze to nie 3 klocki ale glosniczki daja rade... podobaja sie wiec o to chodzi...
sorki za male nieporozumienie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Byc audiofilem a nazywac sie nim to roznica...
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator