HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Nowe radio 2008/12/10 00:34 #276911

to te modele co podalem to sa złe ? a dlaczego mam kupowac radio proste za 200 bez zadnych funkcji skoro to ma byc dobre radio i ma byc na prezent ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowe radio 2008/12/10 02:19 #276922

mean napisał: a dlaczego mam kupowac radio proste za 200 bez zadnych funkcji skoro to ma byc dobre radio i ma byc na prezent ?

To moze wytlumacz mi zaleznośc pomiedzy klasa radia a jego przeznaczeniem (prezent) . Czy dobre radio do własnego uzytku jest czyms innym , niz dobre radio z przeznaczeniem na prezent.
To TY okresliles podane radyjka jako "dobre " sprzety . Pamiętaj jednak , że w uznanych jakościowo firmach byc moze podana kwota jest zbyt niska aby nabyc nawet najnizszy model w ofercie , nie wspominając już o wyborze pomiędzy modelami w tej granicy cenowej .
Tak więc pora dostrzec , ze pojęcie dobre radio jest czasami czyms więcej niz indywidualny punkt widzenia :wink:
Zadałeś juz pytania na "kompetentnych" forach ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowe radio 2008/12/10 13:07 #276956

polecają mi kenwooda. Nawet będzie pasował do auta - ma zielone podświetlenie, w aucie tez takie są , ma te funkcje RDS o które mi chodzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowe radio 2008/12/10 16:38 #276977

mean napisał: polecają mi kenwooda. Nawet będzie pasował do auta - ma zielone podświetlenie, w aucie tez takie są , ma te funkcje RDS o które mi chodzi.


Kenwood zbiera wiele pozytywnych opinii.
"Śledzenie"stacji radiowej jest jedną z podstawowych funkcji RDS, ale o tym pisane już było wyżej. Był kiedyś publikowany test zbiorczy kilkunastu radyjek z przedziału do 500 zł , ten ranking wygrało własnie radyjko Kenwooda, z tym ze podstawowym kryterium oceny jakości dzwięku był odsłuch płyty CD.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator