HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Car audio do merca do wydania ok 2000 2008/09/16 20:57 #263799

Witam ponownie
Teraz składam coś do kompla auta i tak po przeczytaniu wielu postów mam pewne wątpliwości .

Mianowicie audio 2x przód szerokoposmowe + zwrotnica ograniczająca niskie pasma
+tył 2x ( bass + tweeter ) + 2x głośniki środkowe, uzupełniające pasmo.

vs 4x środek ( 2 przód 2 tył ) + 2 tweetery i woofer w bagażniku.

Ogólnie jestem uparty na głośniki hertz bo w tej cenie nie są najgorsze ( chyba że źle wyczytałem ) .

Radio będzie alpine/kenwood CD + usb na mp3 ( wyjście 4x 50W + o wyjściu na sub zastanowię się przy 2 opcji ) o modelu dokładnie jeszcze pomyśle

Teraz pytanie co do opcji 1 nagłośnienia

Jakie głośniki dobrać , jakie zwrotnice ,i czy bez znacznych spadków jakości obędzie się bez odseparowanego wzmacniacza .

jeszcze raz przypominam że na audio jest 2000 minus 200zł na kable co daje 1800zł .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Śpiący błąd ortograficzny

Car audio do merca do wydania ok 2000 2008/10/07 10:08 #267447

Za 1800 zlotych chcesz 6 glosnikow? :lol: Moja rada - jedz do MM, Saturna czy czegos takiego, posluchaj ktore Ci pasuja i je kup. To troche tak jakbys napisal, ze masz 10 zlotych na szynke i wahasz sie czy kupic gotowana czy parzona. Niestety np. parmenska jest daaaaleko poza zasiegiem.

Zeby nie bylo - polecam Infinity:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Car audio do merca do wydania ok 2000 2008/10/23 23:39 #270149

Wiesz można kupić torchę szynki ;)

PS. To nie było dla mnie Ja nawet w aucie bym zakładał 2.0 ale są ludzie którzy nie słyszą na tyle dobrze i nie zauważą różnicy ;)
(Sam za wielkiego słuchacza też się nie uważam ;) )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Śpiący błąd ortograficzny

Car audio do merca do wydania ok 2000 2008/11/25 00:31 #274792

Nyczuś napisał: Witam ponownie
Teraz składam coś do kompla auta i tak po przeczytaniu wielu postów mam pewne wątpliwości .

Mianowicie audio 2x przód szerokoposmowe + zwrotnica ograniczająca niskie pasma
+tył 2x ( bass + tweeter ) + 2x głośniki środkowe, uzupełniające pasmo.

vs 4x środek ( 2 przód 2 tył ) + 2 tweetery i woofer w bagażniku.

Ogólnie jestem uparty na głośniki hertz bo w tej cenie nie są najgorsze ( chyba że źle wyczytałem ) .

Radio będzie alpine/kenwood CD + usb na mp3 ( wyjście 4x 50W + o wyjściu na sub zastanowię się przy 2 opcji ) o modelu dokładnie jeszcze pomyśle

Teraz pytanie co do opcji 1 nagłośnienia

Jakie głośniki dobrać , jakie zwrotnice ,i czy bez znacznych spadków jakości obędzie się bez odseparowanego wzmacniacza .

jeszcze raz przypominam że na audio jest 2000 minus 200zł na kable co daje 1800zł .


Daj sobie na wstrzymanie z tymi 6 głośnikami. Wystarczy dobry zestaw odseparowany z przodu i subwoofer w bagażniku żeby mieć świetne nagłośnienie w aucie. Oto moja propozycja wraz z kablami i wygłuszeniem (koszt ok. 1850PLN):
1. RAINBOW SLX 265 - głośniki na przód - link do testu - forum-caraudio.electrovnia.pl/viewtopic.php?f=5&t=248
2. BULL AUDIO AMP 4.200 - wzmacniacz 4 kanałowy - link do testu - forum-caraudio.electrovnia.pl/viewtopic....ilit=bull+audio#p325
3. RAINBOW STREAM 10 NG - skrzynia basowa 300W RMS
4. DIETZ 23089 - zestaw kabli zasilających i sygnałowych
5. DIETZ 23161 - kable głośnikowe kup z 12m żeby Ci wystarczyło na głośniki i suba
6. DIETZ 23505 - łatwa w obróbce masa bitumiczna do wygłuszenia drzwi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator