HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

LAMPA 2004/09/19 11:28 #285

Pozdrawiam i prosze o rade,w tej chwili posiadam wzm.Cayin TA-35,na lampach KT-66,CD Cayin 15A,kolumny Triangle Antal starszy model.Czy bedzie lepiej jesli nastapi zmiana na Wzm.Pathos Classic One,kolumny Audio Physic Tempo2? Potem ew.CD na CEC51 LUB 5100Z?Slucham przede wszystkim jazzu,male sklady,wokal.Preferuje dobra przestrzen,lokalizację,a przede wszystkim muzykalnosc.Prosze ewentualnie o inne sugestie.pozdrawiam.Piotr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam Piotr.

LAMPA 2004/09/20 12:24 #296

Wygląda na to, że chcesz zmienić wszystko. W tej sytuacji trudno odpowiedzieć, czy będzie akurat lepiej, na pewno będzie inaczej. Masz dobry sprzęt. Podstawowego Pathosa nie znam, czy będzie lepszy od lampy...? APVirgo 1 i 2 to bardzo dobre zestawy, w dodatku nietrudne do napędzenia. Ale w sumie za dużo niewiadomych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

LAMPA 2004/10/08 16:37 #906

słyszałem ten model pathosa i nie bardzo mi sie podobał. gdyby nie te lampki na wierzchu niezorintowałbym się ze w tym wzmaku sa jakies lampy. według mnie nic cirkawego. zwykły tranzystor.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

LAMPA 2004/10/08 16:59 #909

są jeszcze do nabycia starsze antale ale się zastanawiam czy ich bas nie jest zbyt tempy i głuchy. napisz jak to gra u ciebie. moze to była wina akustyki. wzmacniacz mam jolide 502

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

LAMPA 2004/10/08 17:41 #910

Starsze Antale są lepsze od nowych modeli,wedlug mnie.Sprzęt zmieniam bo jestem chory na audiofilizm,i mam akurat troche kasy na to.Pathosa juz mam i jestem bardzo zadowolony,narazie gra z Antalami.Jest ok.Kolumny zmienie dlatego ze chcę wskoczyć w wyższą półką.Słyszałem Jolidę z Antalami.Bez pytań,super.Widocznie coś nie grało u Ciebie z innego powodu.Kolumny?Wlaśnie mam problem,bo usłyszałem wczoraj podłogowe AURUM CANTUS,z głosnikiem wstegowym,ich wersja podstawkowa jest recenzowana w Audio-Video.A miały byc Audio Physicy Tempo.Więc głowa mnie boli,bo Aurum graja super.Pozdrowionka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam Piotr.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator