HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

sluchawki sennheiser 2004/10/09 01:09 #971

broy napisał: Tak. Jestem po ponad półrocznym "przesłuchiwaniu" prawie trzydziestu kabli do 4040 - w końcu stwierdziłem, że choroba psychiczna blisko i dałem sobie spokój. A ty co masz za kabelek i do czego, skoro gramy na tym samym?


Ojojoj... źle mnie zrozumiałeś. Albo też ja niejasno napisałem. Jeszcze nie gramy na tym samym, ale jak Bóg da i partia pozwoli to w ciągu 2 m-cy sytuacja się zmieni. Chodziło mi o to że ja jednak słuchawkowy traktuję jako ten "rezerwowy" i SRS4040 całkowicie mi wystarczy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

sluchawki sennheiser 2004/10/09 01:28 #972

lolo
No sam widzisz do czego prowadzi nadmierna wiara w cudowny wpływ interkonektów - nie dość, że psychika człowiekowi siada, to jeszcze nie rozumie, co inni do niego mówią..

stryjecki, gutten
Niestety, wspomnianego Audio Dynamica nie nabyłem (nota bene nie ja: miało być dla mojego starszego), gdyż konstruktor tego niezmiernie ciekawego urządzenia jest niestety - odwrotnie do kabli połączeniowych - nieczuły na kierowane sygnały. Niechciałbym tego dalej publicznie komentować, gdyż dobrze mu życzę, a sprawa jest nadal w toku :-)Natomiast moje wrażenia odsłuchowe są bardzo, bardzo pozytywne - rzekłbym, że po Staxach to jedyny i pierwszy wybór audiofila - maniaka czystości dźwięku nausznego. No i cena jest dużo niższa. Warto spróbować samemu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Black Music is good music

sluchawki sennheiser 2004/10/09 02:14 #976

W AD nie chodzi o parametry techniczne, te są chyba w porządku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Black Music is good music

sluchawki sennheiser 2004/10/09 14:48 #991

:-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Black Music is good music
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator