HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

kolumny do 1000 2004/12/26 23:47 #8719

chciałem kupić sobie jak pewnie widzieliście nie tylko karte ale i kolumny do 1000 zl jakie moglibyscie zaproponowac? moj pokoj to 20 m, myslalem o tannoyach 2 fusion

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kolumny do 1000 2004/12/27 00:11 #8724

Hmm... a komputer to uciągnie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

...i oto przychodzi dwóch gnojów, jak dwóch heroldów czegoś innego, żeby odsłonić gips, pierze i łajno którymi wypchane są autorytety, mega rzeźby i potęgi, idee i rozkazy, prawdy dogmatyczne i objawione...

kolumny do 1000 2004/12/27 03:56 #8726

Karta do komputera,a te kolumny to do czego chcesz podłączyć?Jeśli do kompa,to nieporozumienie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

kolumny do 1000 2004/12/27 05:30 #8727

Jakie nieporozumienie, a probowałeś?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

When everything else fails, read the instructions. Spam

kolumny do 1000 2004/12/27 10:52 #8735

mciej napisał: Jakie nieporozumienie, a probowałeś?


Nie wiem jak to jest na północy naszego pieknego kraju ,ale w Polsce centralnej i na południu elementem niezbednym a torze audio między żródłem a kolumnami jest/był wzmacniacz.
Z treści nie wynika abyś rozważał uzycie kolumn aktywnych , lecz to jedynie kwestia umiejscowienia wzmacniacza a nie możliwośc jego pominięcia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kolumny do 1000 2004/12/27 13:10 #8743

Mciej,nie próbowałem,bo słyszałem szalone konfiguracje -komputer połączony z różnymi urządzeniami.Grało to mocno uciążliwie dla uszu.
A poza tym to przeczytaj to co napisał Guziec.Wtedy będziesz wiedział ,co mam na myśli nazywając taką konfigurację-nieporozumieniem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

kolumny do 1000 2004/12/27 15:24 #8752

Polecam Avance 506mk2-chyba że masz pusty pokój -a propos mam owe i chcę je sprzedać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kolumny do 1000 2004/12/27 15:45 #8754

guziec napisał:
Nie wiem jak to jest na północy naszego pieknego kraju ,ale w Polsce centralnej i na południu elementem niezbednym a torze audio między żródłem a kolumnami jest/był wzmacniacz.


Bez przesady, zakładam że wzmak jest jednak w planach, dziwie się ży Ty nie. Bądźmy optymistami ;-)

Jak startujesz do dyskusji z założeniem tak niskiej wiedzy rozmówcy to mogę tylko pogratulować. Chcesz sie poczuć guru wiedzy wszelakiej? Nie tędy droga.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

When everything else fails, read the instructions. Spam

kolumny do 1000 2004/12/27 18:57 #8769

mciej napisał:

guziec napisał:
Nie wiem jak to jest na północy naszego pieknego kraju ,ale w Polsce centralnej i na południu elementem niezbednym a torze audio między żródłem a kolumnami jest/był wzmacniacz.


Bez przesady, zakładam że wzmak jest jednak w planach, dziwie się ży Ty nie. Bądźmy optymistami ;-)

Jak startujesz do dyskusji z założeniem tak niskiej wiedzy rozmówcy to mogę tylko pogratulować. Chcesz sie poczuć guru wiedzy wszelakiej? Nie tędy droga.


Zakładam każdy możliwy poziom wiedzy adwersarza.Jezeli ktos usiłuje doradzić jakis element do układanki który ma sie stac całkowitym systemem dobrze jest znac wszystkie jego składniki, jak równiez powinien miec świadomośc jaki jest wpływ kazdego z tych elementów na efekt finalny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kolumny do 1000 2004/12/27 19:22 #8777

Eeee. kłocicie sie a wystarczy poradzic aktywne Creative z subkiem za niecałe 200 zł. Do kompa wystarczy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DENON + B&W 5.1 + SHARP 46 + kabelki

kolumny do 1000 2004/12/27 21:00 #8795

mciej napisał: Bez przesady, zakładam że wzmak jest jednak w planach, dziwie się ży Ty nie. Bądźmy optymistami ;-)

Jak startujesz do dyskusji z założeniem tak niskiej wiedzy rozmówcy to mogę tylko pogratulować. Chcesz sie poczuć guru wiedzy wszelakiej? Nie tędy droga.


Ja bym tam nie był do końca przekonany że szymanek miał pewność co do zastosowania wzmacniacza. Jeżeli od razu zakładał że chce kupić sobie kartę - jak określił - najlepiej ze wzmacniaczem słuchawkowym - to wcale nie jest powiedziale że miał również w planach wzmacniacz do kolumn. Tym bardziej że wielu użytkowników komputerów nie zdaje sobie sprawy z konieczności zastosowania zewnętrznego wzmacniacza, gdyż zazwyczaj wzmacniacz taki dostają razem z kolumnami - jak napisał audiorek - np. Creativa za 200zł.
Jeżeli ktoś wkracza na poziom osobnych wzmacniaczy zazwyczaj trafia do niego że karta komputerowa za 500 zł z dekoderem mp3 (jak napisał autor wątku) nie jest właściwym źródłem do słuchania muzyki.....
Dlatego bronię guźca bo naprawdę nie wiemy na jakim poziomie zaawansowania audiofilskiego jest szymanek i przykro by było, gdyby chłop się rozczarował że karta jednak mu kolumn nie pociągnie.....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdr
Michal

kolumny do 1000 2004/12/28 16:06 #8859

doskonale wiem ze trzeba kupić wzmacniacz myslalem o yamacha 396

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kolumny do 1000 2004/12/28 16:07 #8860

i fakt mój poziom audiofilstawa jest znikomy, slysze az za duzo ale nic o tym nie wiem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator