HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

płaska charakterystyka we wzmacniaczach 2004/12/20 20:31 #8536

Witam mam problem ze wzmacniaczem. Musze kupić klocek który nie jest w żaden sposób podrasowany, a wydaje mi sie że sprzet z wyższej półki czyli audiofilskiej ma ładnie brzmieć. W moim przypadku nie moge sobie na to pozwolić bo wzmacniacz ma zasilać Yamahy NS10, wiec monitory studyjne wiec musi być niemal przezroczysty.

pomózcie i napiszcie prosze co wiecie na ten temat i czy jakaś firma może słynie z takich własciwosci wzmacniaczy które produkóje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"im wiecej wiem, tym mniej wiem"

płaska charakterystyka we wzmacniaczach 2004/12/20 23:00 #8549

  • NowY :-)
  • NowY :-) Avatar
  • Gość
  • Gość
Moim skromnym zdaniem powinieneś poszukać wzmacniacza zaprojektowanego i zbudowanego właśnie w tym celu. Jest wiele profesjonalnych firm, które zajmują się produkcją sprzętu studyjnego. Jestem przekonany, że sama Yamaha robi takie zmacniacze, a napewno Alesis bądż Roland. Są to wzmacniacze przystosowqane do zadudowy w rack-u, więc powinny idealnie pasować do studia. A i fakt, że nie wydzielaja dużych ilości ciepła nie jest bez znaczenia. Powodzenia w poszukiwaniach. Spewnością można je kupić na rynku wtórnym za zdecydowanie niższa cene niż sprzęt audio o odpowiednich preferencjach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator