HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

adapter 2004/12/19 21:59 #8480

...w czoraj widzialem wlasnie taki adapter DUAL PA 5030 Audiophile Conncept w komisie za 430zl wygladal bardzo ladnie. Czy warto za niego tyle dac czy lepiej nie zawracac sobie nim glowy?, i le jest wart i co soba reprezentuje?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

adapter 2004/12/19 22:31 #8484

sorki pomylilem sie wpisujac model wpisalem model wzmaka a chodzi mi o adapter: Dual CS 505-4 Audiophile Conncept

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

adapter 2004/12/20 01:22 #8489

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Stara rzecz. O ile będzie w dobrym stanie to można zaryzykować. Jednak kupno wkładki będzie się wiązać z podobnym wydatkiem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

adapter 2004/12/20 10:43 #8498

www.compassnet.com/concept/tables/CS505-4.htm

Jeśli taki jak ten powyżej to wbrew nazwie nie jest wcale "audiophile concept". Głównie chodzi mi o ramię i różne bajery w stylu autostopów itd. Czy wart jest swojej ceny? Nie wiem jak są ceny na stare Duale, ale jestem sceptycznie nastawiony.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

adapter 2004/12/20 20:35 #8537

to jest link do zdiecia wlasnie tego adaptera ktury widzialem, ten ktury ty mi pokazales jest bardzo podobny tylko nie ma z lewej strony napisu audiophil. hjem.get2net.dk/jacek/Dual%20CS505.htm

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

adapter 2004/12/20 20:45 #8538

sorki za blad (który) no i napis adiophil jest z prawej nie z lewej strony...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

adapter 2004/12/22 14:38 #8590

To MOŻE być niezły deal. 505 był uważany za najlepszy budżetowy Dual na wymagającym rynku brytyjskim. Nie znam jego inkarnacji 4, ale można się spodziewać że to wciąż stara dobra 505. Zakładając że urządzenia ma nowy pasem, jest przesmarowane, oczyszczone i działa prawidłowo, potencjalne problemy na jakie możesz się natknąć to te same, jakie dotyczą innych staroci - że siądzie jakiś element elektroniki i nie da się znaleźć odpowiednika. Sam decyduj. Tak czy inaczej, potrzebna będzie jakaś niezła wkładka. Sprawdź czy ramię ma możliwość zamocowania standardowych wkładek z rozstawem śrub 1/2 cala. Dual kiedyś stosował takie na jedną srubkę, jakich teraz nie dostaniesz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator