HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Proste pytanie... 2004/12/19 15:16 #8447

Witam
Mam jedno proste pytanie: Jaka elektronika do Audio Academy Phoebe: NAD C320BEE + NAD C521i czy system Cambridge Audio Azur 640?? Słucham głównie rocka.
Z góry dziękuję

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sennheiser HD 280 Pro + iRiver iMP-550 ;)

Proste pytanie... 2004/12/19 22:08 #8482

No co Ty?Przecież już o to pytałeś w innym Twoim wątku?Jak chcesz poznać moje zdanie,to przeczytaj sobię tamtą moją odpowiedż:)
Kupiłeś już Floydów?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

Proste pytanie... 2004/12/20 00:26 #8486

Blackie napisał: No co Ty?Przecież już o to pytałeś w innym Twoim wątku?Jak chcesz poznać moje zdanie,to przeczytaj sobię tamtą moją odpowiedż:)
Kupiłeś już Floydów?


Założyłem nowy temet aby więcej osób mi odpowiedziało ale z tego co widze to nie zadziałało. Sorry za zaśmiecanie forum ale ja naprawdę stoję przed trudnym wyborem gdyż ta wieża miałaby mi służyć przez spory okres czasu...

O co chodzi z kupnem Floydów??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sennheiser HD 280 Pro + iRiver iMP-550 ;)

Proste pytanie... 2004/12/20 04:14 #8493

Domyślałem się,że chcesz przeczytać więcej informacji.
A o analog Pink Floyd pytałeś,gdzie można go kupić we Wrocławiu,a ja odpowiedziałem ,że w Feniksie,co Cię zresztą bardzo zaskoczyło.Nie wiem czemu?Tylko nie pisz,że nie pamiętasz.A jak nie pamiętasz,to sprawdż.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

Proste pytanie... 2004/12/20 11:11 #8499

Blackie napisał: A o analog Pink Floyd pytałeś,gdzie można go kupić we Wrocławiu,a ja odpowiedziałem ,że w Feniksie,co Cię zresztą bardzo zaskoczyło.Nie wiem czemu?Tylko nie pisz,że nie pamiętasz.A jak nie pamiętasz,to sprawdż.


A czy w Feniksie są nowe analogi?? Bo ja znalazłem przez pomyłkę w Podwalu całą masę winyli ale prawie wszystkie są wyeksploatowane a ceny nie są takie atrakcyjne (35zł-100zł za używany Dark Side Of The Moon Floydów). Ostatnio widziałem w MM kosz z winylami ale nie miałem czasu przeszukiwać ale sprawdzę to jak najszybciej się da :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sennheiser HD 280 Pro + iRiver iMP-550 ;)

Proste pytanie... 2004/12/20 15:06 #8503

Tak jak pisałem,wjeżdżasz na 4(nie 5!)piętro Feniksa idziesz w prawo ,na końcu korytarza jest stoisko muzyczne.Tam mowisz,że chcesz zamowić nowy analog Pink Floyd i już.Z tego co się zorientowałem,"Dark..."został wydany ponownie i nowy kosztuje poniżej 100 złotych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

Proste pytanie... 2004/12/20 17:14 #8511

Zremasterowany "Dark" floydów kupowałem razem z Zydelkiem za niecałe 70 pn miesiąc temu.
Zakup dokonany w najzwyklejszym sklepie muzycznym.
Potrójny DP z koncertu w Polsce 80,potrójny J.Hendrix 99.
Spróbuj zamówić w normalnym sklepie z płytami,ten sam analog w sklepie audiofilskim kosztuje dwa razy tyle.
Podobie jest z analogami ZYXa,w MM po 25-29 sztuka,a w sklepach audiociulskich dochodzą do 80 zeta(te same wydania).
Wymienione płyty są obecnie w normalnej dystrybucji i nie powinno być najmniejszych problemów z zamówieniem tych tytułów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Proste pytanie... 2004/12/20 17:38 #8515

"audiociulskich" - takiego określenia jeszcze nie słyszałem i nie spodziewałem się od forumowicz "Hi-Fi i Muzyka" z ponad 50 postami...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sennheiser HD 280 Pro + iRiver iMP-550 ;)

Proste pytanie... 2004/12/20 17:39 #8516

Dzięki za pomoc ale najpierw sprawdzę w MM :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sennheiser HD 280 Pro + iRiver iMP-550 ;)
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator