HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Pospolity problem z wyborem :-) 2004/12/19 10:54 #8441

Witam wszystkich forumowiczow!
Mam goraca prosbe. Chce kupic sluchawki. Kwota, ktora chce wydac nie jest duza, bo budzet mam odraniczony do 300 moze 350 zlotych (student :-) Sluchawki beda podlaczone do budzetowego odtwarzacza DVD z regulacja glosnosci. W przyszlosci napewno do czegos lepszego i napewno nie DVD (ale to przyszlosc:-)
Jakiego modelu i jakiej firmy warto posluchac? Moze ktos posiada sluchawki w takim zakresie ceny i opisze swoje wrazenia odsluchowe?
A moze do jakiego sklepu sie udac zeby czegos sensownego posluchac (mieszkam 20 km od Warszawy),
Slucham bardzo roznej muzyki od powaznej poprzez jazz do techno.
Chcial bym zeby sluchawki brzmialy (mozliwie) naturalnie i mialy szerokie pasmo przenoszenia. Preferuje dzwiek delikatnie ocieplony z zaznaczonym basem.
Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam wszystkich na forum.[/b]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pospolity problem z wyborem :-) 2004/12/19 13:36 #8445

Nie wiem do czego chcesz je podłączyć (do DVD?), ale poszukaj SENHEISER, AKG, KOSS - coś dobrego nieprzesadnie kosztownego napewno dostaniesz i nie będziesz żałował. Powodzenia!
Piotr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Umysł oświecony odrzuca wszystko co sprzeciwia się rozumowi..." - ks. Hieronim Coignard (Anatol France "Gospoda pod Królową Gęsią Nóżką")

Pospolity problem z wyborem :-) 2004/12/19 21:53 #8476

Fajnie jak by ktos jeszcze sie wypowiedzial :-) Rozumiem ze wszyscy zaprzataja sobie glowe "wzmacniaczami, kompaktami i kolumnami" (dla mnie to dopiero plany na przyszlosc), ale moze jak ktos ma sluchawki spelniajace moje kryteria (chociaz cenowe) i moze sie wypowie na temat ich brzmiania... ciekaw jestem co mysla inni

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pospolity problem z wyborem :-) 2004/12/19 21:57 #8478

Możesz też posłuchać w MM,Philipsy HP 890.Mam je i grają bardzo przyjemnie.Dzwięk jest ładnie zrównoważony,bez nadmiaru góry lub dołu.Stereofonia też robi miłe wrażenie.No i są wygodne i ładne.Przynajmniej według mnie:)Koszują około 250 zł.Tylko gdybyś je kupił,to uważaj na kabel.Niby jest wymienialny,ale Philips Polska ni cholery Ci go nie wymieni,nawet na Twój koszt,jeśli go urwiesz.Wiem,bo sam się męczę z jakimś gó.....ym zamiennikiem kupionym w sklepie RTV.
A Philips ma to w d...e...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

Pospolity problem z wyborem :-) 2004/12/19 21:59 #8481

Wiesz? Chyba moge Ci poradzic. Ja szukałem słuchawek , ale bez przesady drogich. Stosuje bardzo rzadko. Przeczytałem w jednym z Numerów chyba HIFI i M testy słuchawek. Była tam pozytywna opinia słuchawek Bayerdynamic DTX - 700. Wszedłem na strone dystrybutora nawiązałem korenspodencje, a że akurat nie było umówiłem się , że jak bedą to mi przyślą. I przysłali. Posłuchałem. posłuchała rodzinka. Wszystkim szczęka opadła z wrażenia. na pewno sa lepsze, ale mnie lepszych nie trzeba. A za ta kase Tobie chyba też.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DENON + B&W 5.1 + SHARP 46 + kabelki

Pospolity problem z wyborem :-) 2004/12/19 22:52 #8485

Do Blackie: czytalem w jakiejs gazecie na temat tych sluchawek. Dostaly bardzo dobre noty. A tak apropos tego kabla to jest on jakos szczegolnie delikatny?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator