HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

H/K HD750 czy Yamaha CDX-396 ; NAD C320BEE czy Yamaha AX-496 2004/12/16 00:31 #8307

Witam. Mam dylemat co do wyboru odtwarzacza Cd, wzmacniacza, no i oczywiście jakiś monitorów. Jeśli chodzi o Cd to waham się między Harman/Kadon HD750 a Yamaha CDX-396. Niby Harman/Kadon jest bardziej neutralny,ale Yamaha jest tańsza w tuningu. Osobiście skłaniałbym się do Harman/Kadon, ale podobno ma problemy z odczytem płyt CD-R i ma głośny mechanizm. A co do wzmacniaczy to mam dylemat między NAD C320BEE a Yamaha AX-496. A co do monitorów to waham się między GALE 3020, Eltax Liberty 1+ a Avance omega 501. Chyba jednak AVANCE. Przedziały cenowe na jakie mogę sobie pozwolić już pewnie znacie, nie trudno się zorientować. Proszę o pomoc i jakieś rady, a może nawet na jakieś inne propozycje sprzętowe. Dziękuję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

H/K HD750 czy Yamaha CDX-396 ; NAD C320BEE czy Yamaha AX-496 2004/12/16 16:02 #8323

Ja kiedyś wybrałem cd Yamahy 396 do dzisiaj ,a pracuje średnio godzine dziennie bez najmniejszej usterki.Napęd pracuje cicho bez zacięć.Czyta wszystkie płytki nagrywane jakie mam.Po latach tylko trochę żałuje że nie wybrałem modelu 596 ze względu na odczyt cd textu.Niby pierdoła ale bardzo pomocna przy dużej ilości nagrywanych płyt w mojej kolekcji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator