HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jak sobie "zrobić" pętlę magnetofonową? 2004/12/15 20:50 #8299

Witam wszystkich. Problem jest następujący. Wzmacniacz ma dla przykładu tylko 3 wejścia liniowe (w lampowych to i tak czasem dużo) i to bez pętli magnetofonowej, a ja chciałbym:
1. podłączyć magnetofon, nie tylko do odsłuchu, ale i do nagrywania
2. podłączyć więcej źródeł.
Czy ktoś ma namiary na jakieś dobrej jakości selektory źródeł, które możnaby podłączyć do jednego z wejść wzmacniacza? I to takiego z pętlą magnetofonową? Bo to chyba jedyne możliwe rozwiązanie...
A może ktoś robił coś takiego samemu i mógłby podzielić się doświadczeniami?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jak sobie "zrobić" pętlę magnetofonową? 2004/12/16 08:18 #8312

Mam znajomego na Śląsku, elektronik - jeszcze nie inżynier, ale dobry: gość buduje kolumny, konstruuje wzmaki lampowe, odtwarzacze cd, naprawia sprzęty itp. Nazywa się Maciek Konopka. Skontaktuje się z Tobą na tym forum.
Pozdr.
Piotr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Umysł oświecony odrzuca wszystko co sprzeciwia się rozumowi..." - ks. Hieronim Coignard (Anatol France "Gospoda pod Królową Gęsią Nóżką")

Jak sobie "zrobić" pętlę magnetofonową? 2004/12/20 09:01 #8496

Jeœli kolega - forumowicz chce - podaję kontakt p. Macieja Konopki: Gadu Gadu 3657814 i e-mail: bregg@gazeta.pl . Zapytać o radę zawsze możesz -Maciek to b. wporzo goœć, coœ doradzi w tej "zapętlonej" kwestii:)))
Pozdrawiam
Piotr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Umysł oświecony odrzuca wszystko co sprzeciwia się rozumowi..." - ks. Hieronim Coignard (Anatol France "Gospoda pod Królową Gęsią Nóżką")
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator