HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Stereo vs. kino domowe 2004/12/12 16:45 #8108

czesc!!
mam pytanie:
co jest lepsze do sluchania muzyki z CD, 2 kolumny glosnikowe stereo czy jakies przestrzenne kino domowe??
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stereo vs. kino domowe 2004/12/12 17:10 #8109

napewno kino domowe , jak nazwa wskazuje nadaje sie wysmienicie do muzyki z CD :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Are you motherfuckers ready for the new shit?

Stereo vs. kino domowe 2004/12/12 17:46 #8111

Pytanie retoryczne ... oczywiście że 2 kolumny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nie wiem, nie znam się ... zarobiony jestem.

Stereo vs. kino domowe 2004/12/12 18:21 #8113

Ja słyszałem że ludziom się znodzilo już 5.1, 6.1, 7.1, 9.1, 1000,1.....
Teraz zaczyna być modne słuchani w mono.
Im mniej głośników tym bardziej jesteś modny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Głuche ucho

Stereo vs. kino domowe 2004/12/12 19:25 #8119

eee. chyba bardzie moda to muzyczka z kompa, plyera mp3 i wszechobecnych komórek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DENON + B&W 5.1 + SHARP 46 + kabelki

Stereo vs. kino domowe 2004/12/12 19:26 #8120

hej Panowie!
liczylem na jakies podejscie do sprawy a nie wrecz nasmiewanie sie.
chce wymienic swoje kolumny Tonsila i sie pytam czym sie kierowac w wyborze.
pozdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stereo vs. kino domowe 2004/12/12 19:27 #8121

A tak na serio to jak zwykle wiele zalezy od kasy. Bo zeby osiągnąc poziom stereo powiedzmy za 5000,00 trzeba wywalic na Kino z 15 000,00 i nawet wtedy nie wiadomo czy to jest to, bo z czym to porównać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DENON + B&W 5.1 + SHARP 46 + kabelki

Stereo vs. kino domowe 2004/12/12 19:28 #8122

Qbol a ja myslałem, że teraz najmodniejsze to słuchanie po nacisnięciu MUTE :-))))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stereo vs. kino domowe 2004/12/12 20:36 #8131

Stentor, przepraszam za nich wszystkich, ale pewnie myśleli że pytanie też było dla jaj i takie odpowiedzi padały. Ja swoją drogą też tak myślałem.
Oczywista że jak chcesz słuchać muzyki z cd, to kup parę (czyli 2) kolumn i pozamiatane.

____________________
Kłębami dymu niechaj się otoczę
Niech o młodości pomarzę półsenny...
Słowacki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

...i oto przychodzi dwóch gnojów, jak dwóch heroldów czegoś innego, żeby odsłonić gips, pierze i łajno którymi wypchane są autorytety, mega rzeźby i potęgi, idee i rozkazy, prawdy dogmatyczne i objawione...

Stereo vs. kino domowe 2004/12/12 20:47 #8134

>Libero - kopę lat. Jak tam postępy z winylem? Odpaliłeś spadkobierczą szlifierkę?

____________________
Kłębami dymu niechaj się otoczę
Niech o młodości pomarzę półsenny...
Słowacki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

...i oto przychodzi dwóch gnojów, jak dwóch heroldów czegoś innego, żeby odsłonić gips, pierze i łajno którymi wypchane są autorytety, mega rzeźby i potęgi, idee i rozkazy, prawdy dogmatyczne i objawione...

Stereo vs. kino domowe 2004/12/12 20:57 #8135

no ale czemu 2 kolumny maja byc lepsze od np. 4 kolumn albo od jakichs systemow dzwieku przestrzennego itd ?
pozdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stereo vs. kino domowe 2004/12/12 22:33 #8143

Stentor,przy wyborze najlepiej kierować się własnym gustem.Jeśli masz możliwość odsłuchu w sklepie,to weż jakąś swoją płytę i posłuchaj.Najpierw na zestawie do kina,a potem na zestawie stereo.I kup sobie to,co Tobie się spodoba.Pamiętaj,że ile osób,tyle gustów i opini.
Dla mnie stereo słuchane na KD,jest nie do przyjęcia.Wolę miły ,zrównoważony dzwięk, płynący z jednej strony do moich uszu.Oczywiście na zestawie stereo.Nie podoba mnie się muzyka w formacie stereo,dobiegająca z każdej strony,mająca upierdliwy charakter.Z kolei filmy z KD ,to jest coś naprawdę fajnego.
Jest to jednak, tylko moja opinia,a są słuchacze myślący całkiem odwrotnie niż ja.I im się podoba muzyka z KD.I wszyscy są zadowoleni:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

Stereo vs. kino domowe 2004/12/13 00:35 #8147

Ironista napisał: >Libero - kopę lat. Jak tam postępy z winylem? Odpaliłeś spadkobierczą szlifierkę?


No troche tych lat minelo :) Niestety , ale cierpie na braki czasowe i szlifierka jak stoi tak stoi sama biedna niekompletna :( ale jak przezyje ten tydzien to bede mial z gorki i na przyjemnosci znajdzie sie czas :)
Milo ze pamietales :)
Pozdrowionka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Are you motherfuckers ready for the new shit?

Stereo vs. kino domowe 2004/12/13 00:38 #8148

a ja puszczam kino sobie z systemu stereo i jest git.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Oh you're German! I thought there was something wrong with you!

Stereo vs. kino domowe 2004/12/13 08:52 #8152

Widzisz stentor jesli chodzi ci o definicje naukową to stereo zostało do tego sworzone. Najkrutsza droga sygnału brak procesorów dzwięku brak pokręteł regulacji barwy, synał ma być tylko wzmocniony i jak najlepiej puszczony na kolumny. Więc z definicji jest lepsze.
A kino ma procesory bajery które zmieniają dzwięk a nie poprawiają. Dobre do filmów nie koniecznie do muzyki. To też zależy ile pieniędzy chcesz wydać na kino, bo jeśli 10 000zł. To pewnie i jedno i drugie będzi satysfakcjonujące.
Ale najlepiej zrób tak jak Blackie pisał weż kino za wybraną kwotę i posłuchaj i weź stereo za tą samą kwotę i posuchaj. Wtedy dojdziesz do wniosku czego bardziej ci potrzeba.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Głuche ucho
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator