HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Lampa a ... 2004/11/18 15:35 #5296

oczywiscie Wt 40 (nie ma wersji II o ile mi wiadomo)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

pal55

Lampa a ... 2004/11/18 16:44 #5309

pal... a Ty już nie masz swojego? Nie żal Ci?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Lampa a ... 2004/11/18 18:45 #5354

Spróbuj jeszcze CAYINa chinskiego,kosztuje kolo 4kzł,u mnie grał z Antalami bardzo ładnie,nie mówiąc o jakości wykonania,super.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam Piotr.

Lampa a ... 2004/11/18 18:57 #5358

PIOTR napisał: Spróbuj jeszcze CAYINa chinskiego,kosztuje kolo 4kzł,u mnie grał z Antalami bardzo ładnie,nie mówiąc o jakości wykonania,super.


Słuchałem Chinoli na AS i byłem w szoku - lekutko mi szczęka opadała ale to chyba nie to - tamto się nazywało Opera - tylko nie wiem czy to producent czy model - nic nie wiem - wiem ze szczęka opada ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lampa a ... 2004/11/18 19:24 #5363

PIOTR napisał: Spróbuj jeszcze CAYINa chinskiego,kosztuje kolo 4kzł,u mnie grał z Antalami bardzo ładnie,nie mówiąc o jakości wykonania,super.


ale mówisz o tranzystorowym ? czy o lampowym A300B ? i wogóle gdzie to kupić ?! ot pytanie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lampa a ... 2004/11/18 22:04 #5394

Tekst z rodzaju :
tranzystor nie może zagrać jak lampa... jest poparty ewidentnym brakiem doświadczenia w temacie.Pomijam wiedzę techniczną.
Tylko pogratulować!
Za 3000ZŁ to właśnie tranzystorowiec zabija lampiaka!
Ja lubię lampusy i tranzystorowce.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Całe życie z debilami , NIESTETY !

Lampa a ... 2004/11/18 22:07 #5396

U33 napisał: Tekst z rodzaju :
tranzystor nie może zagrać jak lampa... jest poparty ewidentnym brakiem doświadczenia w temacie.Pomijam wiedzę techniczną.
Tylko pogratulować!
Za 3000ZŁ to właśnie tranzystorowiec zabija lampiaka!
Ja lubię lampusy i tranzystorowce.


No dobrze ale zamiast wykrzykiwać hasła poprosimy o konkrety - bo posty w stylu "tranzystorowiec zabija lampiaka" poparte są ewidentnym brakiem doświadczenia w pisaniu postów na forum uwaga ... DYSKUSYJNYM .

;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lampa a ... 2004/11/18 22:24 #5405

Lolo - nie zal - teraz gra 300B - jest po prostu ... lepiej :)
U33 - niepotrzebnie sie podniecasz - haslo "tranzystor nie zagra jak lampa" nie oznacza wcale, ze ktorykolwiek z tych rodzajow wzmakow jest lepszy lub gorszy, one po prostu graja inaczej, a kazdy sam wybiera co mu bardziej odpowiada.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

pal55

Lampa a ... 2004/11/18 22:30 #5409

Widzę brak zrozumienia tematu.... jeszcze dużo ,dużo czasu i kasy popłynie.
Nie ta liga z tego co widzę,bez urazy.
300B jest dobra ,ale sama nazwa że ona jest w wzmacniaczu nic nam nie da.Ale są i lepsze,czasem tańsze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Całe życie z debilami , NIESTETY !

Lampa a ... 2004/11/19 00:05 #5443

U33 napisał: Widzę brak zrozumienia tematu.... jeszcze dużo ,dużo czasu i kasy popłynie.
Nie ta liga z tego co widzę,bez urazy.


heheheh ucz nas mistrzu ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lampa a ... 2004/11/19 10:21 #5473

U33 napisał: ...Za 3000ZŁ to właśnie tranzystorowiec zabija lampiaka!
Ja lubię lampusy i tranzystorowce.


To wszystko zależy od gustu, a o gustach i kolorach się nie dyskutuje... nieprawdaż? U33 czy Ty przypadkiem nie preferujesz FETów?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Lampa a ... 2004/11/19 11:21 #5487

Jest mi obojętne to czy słucham tranzystorowca czy lampiaka.
A Kuleszę od niedawna znam.On się tym bawi ,on to dopiero jest oryginał.
On żyje z tego co robi.Ja niemuszę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Całe życie z debilami , NIESTETY !

Lampa a ... 2004/11/19 19:17 #5543

-> MishSmrodek

Dystrybutorem Cayin'ów (i Opery) jest FotoPub w Warszawie. Kieruje tym pan Richard Tan, miły człek i chętnie rozmawia. W Wawie wzmacniacze są w kilku miejscach, ale widzę, że jesteś z Wrocławia. Może zadzwoń do FotoPub'u i zapytaj się, gdzie mają je najbliżej Ciebie. Tel (22)8531586; (22)8531587.

Z Cayin'ów słuchałem MT12 (EL84), TA30 (EL34), TA30 (6P3), TA35 (KT66), MT35 (EL34) - w nawiasie podałem na jakich lampach grały - i w relacji do ceny mi się podobały, ale przestałem się nimi interesować, gdy wktrótce potem, na gorąco posłuchałem Amplifonów WL25 i WT30II. Ale w sprawie WL25, to już raczej Pal_55 będzie Ci coś mógł powiedzieć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lampa a ... 2004/11/19 19:31 #5546

hiszpan napisał: -> MishSmrodek

Dystrybutorem Cayin'ów (i Opery) jest FotoPub w Warszawie. Kieruje tym pan Richard Tan, miły człek i chętnie rozmawia. W Wawie wzmacniacze są w kilku miejscach, ale widzę, że jesteś z Wrocławia. Może zadzwoń do FotoPub'u i zapytaj się, gdzie mają je najbliżej Ciebie. Tel (22)8531586; (22)8531587.

Z Cayin'ów słuchałem MT12 (EL84), TA30 (EL34), TA30 (6P3), TA35 (KT66), MT35 (EL34) - w nawiasie podałem na jakich lampach grały - i w relacji do ceny mi się podobały, ale przestałem się nimi interesować, gdy wktrótce potem, na gorąco posłuchałem Amplifonów WL25 i WT30II. Ale w sprawie WL25, to już raczej Pal_55 będzie Ci coś mógł powiedzieć.


Napalilem sie na Cayin ale tak sie potem zaczalem zastanawiac co to bedzie jak cos sie sypnie ? i nie potrafilem sobie odpowiedziec tak zeby sam siebie przekonac. Co do Amplifonów to widze, że wiekszosc forumowiczów wypowiada sie o nich bardzo dobrze. Niestety na Audioshow zrobily na mnie wrażenie bardzo negatywne. Dźwięk byl strasznie płaski a Pink Floyd brzmieli tragicznie. Wiem że to nie sa pomieszczenia odsłuchowe i żadko co dobrze tam grało - dlatego musze się wybrać i posłuchać ich na spokojnie. Na razie tropie i jestem jak Tomi Li Dżons w ściganym ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lampa a ... 2004/11/19 19:53 #5551

we Wrocku masz swietne lampy - Delta Studio - jeno ceny raczej wyzsze. Do 4 tys to chyba tylko kit mozesz kupic, ale zadzwon do Witka i z nim pogadaj - nawet jesli nic od niego nie kupisz to warto poznac czlowieka. Z tanszych lamp na Dolnym SLasku - jest taka nowa firma Iharp z Oławy - co prawda sluchalem tylko jednej ich lampy (na KT88), w nienajlepszych warunkach ale i tak bylo calkiem niezle a i ceny dosc przyjazne
www.iharpaudio.com/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

pal55
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator